Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra érdemes szavazno...

Melyik pártra érdemes szavaznom, ha Magyarországon egyedül a rezsiárak vannak rám hatással?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 01:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%

10# hát nem.

Én Gyurcsányék alatt szenvedtem devizahitelesek csapdájában, csökkent a jovedelmem, a fél család munkanélküli lett, aztán érdekes módon 10 év alatt egyenesbe jöttünk, van felújított ház, mindenki dolgozik, tanul, megtakarításra is futja....ezt miért nem lehetett 2002-2010 között??

Pedig ugyanazt csinálom!!

2021. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Ti nagyjából egyenesbe jöttetek, bőven átlag alatti színvonalon. Lehetne jobb is, ezt hozza majd el az Összefogás, ha majd sikerül elűzni azt a Fideszt, ami a ti életszínvonalatokat is egyébként alacsonyabban tartja, csak lekötelezettnek érezve magatokat, szemellenzősen nem akarjátok észrevenni, hogy a nagy segítség közepette raklapnyi pénzt nyúlnak le tőletek is és gazdagodnak a ti adótokból is. Nem angyalok ők, jobbágynak néznek titeket.
2021. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

12# jó, hogy te tudod, hogy én minek érzem magam az elmúlt 10 év alatt...

De az semmi, inkább azt gondold végig, minek éreztem magam az azt megelőző 8 évben!!! Na az volt áltag alatti színvonal, sőt a béka segge színvonal!!

2021. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Miért, amúgy önellátó vagy, nem veszel a boltokban semmit? A rezsi-csökkentés kamu, fogd már fel! Az abból kieső bevételt más formában fizeted meg." ---- csak és kizárólag rezsit vizetek magyaroszágon, szoltatást max fodrszát veszek itthon igénybe évi 2x.

Válaszokat köszi, akkor ahogy nézem Fidesz.

2021. okt. 21. 14:02
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
#14: Tehát nem Magyarországon élsz? Akkor leszel szíves távol maradni a választáson!
2021. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

De, Magyarországon élek, Győr mellett.

Egyébként te SENKINEK nem szabhatod meg, de én még sosem éltem az országon kívül és nem is tervezek :)

2021. okt. 21. 16:30
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
#16: Akkor viszont nem igaz, hogy csak a rezsiárak vannak rád hatással. Azok mindenben benne vannak, az utolsó zsemlében is, amit megveszel. A rezsicsökkentés HAZUGSÁG!
2021. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem veszek zsemét sem Magyarországon, majd én szerintem jobban tudom, hogy mi érint.
2021. okt. 21. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!