Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez? Ilyen a...

Mit szóltok ehhez? Ilyen a DK? Vagy ez nem igaz?

Figyelt kérdés

Az alábbiakat Karácsony Gergely nyilatkozta a DK- s fenyegetéssekkel kapcsolatban:


Világossá tette ismét, hogy ezek nem büntetőjogilag releváns mondtatok. „Ezek a mondatok sokkal keményebbek, nem arról szólnak, hogy megszavazzák- e valamelyik fővárosi cég költségvetési beszámolóját.”


Az ellenzéki pártok között egyszerre van rivalizálás és egymásra utaltság, és szerinte a DK vérmérséklete ebben másabb, mint a többi párté, ez ő beárazta.


„Ezekből a fenyegetésekből nem lett semmi”. Arra a kérdésre, hogy ezek arról szóltak-e, hogy jövő héttől nem lesz esetleg főpolgármester, Karácsony úgy reagált, hogy „igen, például”. ATV



2021. okt. 21. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy ilyen. Gyurcsány nem kispályás.
2021. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Kb az egész politika így működik évtizedek óta Magyarországon, nem tudom ki az akit ez meglep,ahhoz nagyon álszentnek kell lenni.
2021. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Késő bánat!
2021. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy Geri azóta sem hozta nyilvánosságra az üzeneteket. Ez így sárdobálás, nem más. Amúgy el tudom képzelni, hogy igaz.

Számomra óriási csalódás Karácsony. Márki-Zaynak is óvatosabbnak kéne lennie vele szemben, nehogy hátba szúrja. Szerintem az ellenzék nagy része nagyon nem örül Péter győzelmének. Kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e neki szarból várat építeni. Mindenesetre én nagyon szurkolok neki, hogy legyen végre egy olyan ellenzék, aki érdemes a kormányzásra.

2021. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!