Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Édesanyámat levittük sürgősen...

Édesanyámat levittük sürgősen tetanuszra es 5 EZER ft-ot kellett fizetni a kormány megvonta a támogatást. Mit szoltok Fideszesek?

Figyelt kérdés

Amikor 300ft vizitdij volt mekkora felhaborodas volt jogosan itt meg az ember haljon meg???


De felvagyok haborodva



2021. okt. 21. 18:00
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Persze h van TBje. A Fidesz elvonta a tamogatast. Es a doki is ki volt akadva milyen szemet dontes ez en regen mentem surgossegire a tetanusz ingyen volt.


Az embernek fizetnie kell ezert?

2021. okt. 21. 20:14
 32/38 A kérdező kommentje:

30as.


Vermergezes es vege ezert van tetanusz :) valakinek felmegy valaki tuleli.


De tovabbra sem ertem hogy ezt az embertelen intezkedest hogy lehet bevedeni???

2021. okt. 21. 20:16
 33/38 A kérdező kommentje:

Ha Orban azt mondana hogy haldoklo embereket ki kell rugdalni a korhazbol azt is bevedenetek???


Ennyire nem lehettek fanatikusak emberi eletekrol van szo.


Magyarorszag elnoke megvonta a tamogatast egy SURGOSSEGI ELLATASTOL!!! Bezzeg a 300ftos vititdij baj volt (jogosan) de ott csak az volt a baj hogy Gyurcsany csinalta?? H


Ha Orban teszi fizetosse az mar jo???


Senki nem mondja, nincs joerzesu ember aki azt merne mondani hogy ez rossz?


Az orvos maga mondta hogy ez embertelen dontes volt a kormanytol.

2021. okt. 21. 20:23
 34/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, megértem a problémád, de erre mit lehet mondani? Köcsögség. Sajnos a politika manapság Magyarországon arról szól hogy Gyurcsány-show orbán-show ő ezért volt holye, emez meg azért hülye.. tényleg, lejljátatókampány, propagandafilm ingyen vetítéssel, közpénz szórása a másik alázására párttól függetlenül. Tudjátok, én ezen már csak nevetek, mert a parlament az ország legjobb cirkusza, én meg nézem az előadást Németországból..
2021. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
46%
34es csak ha hideg lesz germánisztánban nem hazajönni , tesék maradni odakün
2021. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha a balesetire vitted volna, vagy került volna, akkor ott ellátják és beadják. Gondolom te a dokihoz vitted, hogy kéne egy ilyen, mer’ így meg úgy. Az meg felírta, elmentél kiváltottad, az meg nem ingyen van.
2021. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
38%
35, örülök hogy csak ezt sikerült megfogni mindenből :)
2021. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve voltam balesetin, semmit nem kellett fizetnem.

Nekem gyanús, hogy vagy elevekamu a kérdés vagy valamit eltitkol a "kérdező".

2021. okt. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!