Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán csak azért akart politik...

Orbán csak azért akart politikus lenni hogy minél többet lophasson büntetlenül?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 21:33
A kérdező szavazást indított:
úgy néz ki
leírom:
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Hülyeség, ő a legszegényebb az utolsó 4 miniszterelnök közül.
2021. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Kérlek nézd meg mennyit nőtt a GDP 2002-2010 között nálunk és a velünk egyszerre csatlakozott országokban. Utána nézd meg ugyanezt 2010-2020 között.


És most kérlek magyarázd el, hogy hogy lehet az, hogy amikor Orbán lop akkor az átlag fölött növekszik a GDP (és így a GDP arányos bevételek is, 1%-os GDP növekedés több mint 100 milliárd pluszt hoz a költségvetésbe) ellenben amikor nem loptak ennyit akkor meg a felét ha tudtuk a többi ország növekedésének.

2021. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Ekkora baromságot...én találkoztam vele 1990 ben, egy telházas lakossági fórumot szerveztünk egy művelődési házban...én az ottani alapszervezet egyik vezetője voltam. Utána a kulisszák mögött még 1-2 órát beszélgettünk, DEMISZ, Gyurcsány(!), Kádár, Szamizdat, SZDSZ, stb. Viktor már akkor totálisan " forradalmár" és szónok volt, komoly politikai összefüggéseket is meglátott, és rengeteg dolog úgy történt később, akár 10 évvel is, ahogy akkor felvázolta!!

Én már akkor éreztem, hogy nagy politikus lesz... úgy is lett!

2021. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem azért.

Hanem azért, mert úgy vágyik a hatalomra, az uralkodásra, mint egy drogfüggő az újabb drog-adagjára.

Kéri László tanította Orbán Viktort az ELTE Jogi Karán. Ő mesélte róla egy interjúban, hogy amikor szó volt róla, hogy az USA elnöke kizárólag olyan ember lehet, aki abban az országban született, Orbán Viktor őszintén el volt szomorodva emiatt.

2021. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Bár csak lenne olyan stand alá írás hogy stop Gyurcsány stop Orbán. Éljen a mi hazánk mozgalom
2021. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Valószínű. Ha megnézzük Orbán a büdös életébe nem mutatott fel semmit civil szférában. Csak megélhetési politikus volt mindig is. Aztán most kinyíltak az ajtók az állami milliárdokhoz, hogy lehessen saját zsebre tömni.
2021. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Orbánt a politika, a machináció, a másokon uralkodás érdekli. Az, hogy mellékesen még gazdagszik is a família, csak hab a tortán.
2021. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én sem azért akartam miniszterelnök lenni, hanem hogy én legyek a legkirályabb az országban. Aztán rájöttem, hogy férfinek kellett volna születni.
2021. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Igazából már évekkel ezelőtt eljött az a pont, amikor annyit lopott,hogy az ükunokáinak is bőven elég lesz a pénz. Inkább hataloméhes és megalomán . És valószínűleg ez hajtotta régen is, csak talán még nem volt tudatos..
2021. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
még jó hogy gyurcsány lopta szét az országot! orbán rossz de a baloldalnál jobb" de a legjobb a Mi Hazánk! HAJRÁ MI HAZÁNK!
2021. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!