Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyi volt, Orban Viktor...

Ennyi volt, Orban Viktor elengedte a jarvany elleni kuzdelmet a gyozelem erdekeben?

Figyelt kérdés
Mindenki ismeri OV hires mkndatat mi szerint nem hagynak senkit se meghalni aki covidos lesz. Ehhez kepest itt van 30k+ halott es a tomegrendezvenyek, alkalmatlan hozza nem ertok tanacsadasai, alacsony hatasos oltassal valo atoltottsag miatt nalunk is be fog megint robbanni a virus, hiaba vedekeznek ellene Birkamenettel. Fidesz ki is jelentette h nem tesznek kotelezove semmilyen intezkedest. Magyarul aki valamilyen okbol covidos lesz, az dogoljon meg? En beoltattam magam, de elfogadom ha valaki nem. Magyarorszag elvesztette a jarvany elleni kuzdelmet, Orban Viktor egyetlen remenye hogy ne veszitse el a kovetkezo valasztasokat, ha inkabb felaldoz meg 30k nagymamat es nagypapat de hagyja elni oltott es oltatlant?

2021. okt. 22. 08:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
En is ebben biztam utolso, de a jarvany sosem oli meg a politikusokat, csak az atlag egyszeru embert.
2021. okt. 22. 09:54
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak a számokat nézzük, akkor a "30k halott" az 0,3% a lakosságnak, ami köszönőviszonyban sincs egy igazi járvány miatti komoly halálozási rátával. Tudom, az érintetteket ez nem vigasztalja, de mivel a gyógyulás 99% felett van akkor is, ha "még 30k nagymamát és nagypapát" feláldozunk, így nem igazán van értelme a teljes lakosságot lekorlátozni.
2021. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Furcsa, itt mindenki a "nagymamákról-és-nagypapákról" beszél.


Tehát ezt a vírust azért fejlesztették ki, hogy potyogjanak azok, akik nem hoznak hasznot?


Én azért bíztam benne, hogy legalább olyan járvány ez ami válogatás nélkül pusztítja az embereket.


Nagy csalódás! :-)

2021. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Ajánlom figyelmedbe Szlovákiát! Ott hiába vásároltak be keleti vakcinákból, az ottani ballib politikusak annyira támadták, hogy nem tudták felhasználtó a vakcinákat. Most pedig hamarosan mindent megint bezárnak északi szomszédunknál.
2021. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
Én nem ismerem Orbán Viktornak ezt a híres mondatát. Linkelnéd?
2021. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%
Nálunk elég sokan be vannak már oltva. De például nem jöhetnek Romániából, jobban mondva Erdélyből. Akkor mégsem engedte el.
2021. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Senior Séf ***** válasza:
71%
A járvány elleni védekezés csak addig volt érdekes, amíg tudott az árnyékában mutyizni. L.: lélegeztetőgép, maszk, keleti vakcinák.
2021. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%
30 ezer halott az kb 800 vagy ezer. Ne legyünk már ennyire megvezethetok.el kell engedni a corona hisztit a gyász oltassal együtt.
2021. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!