Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktort részesítettek...

Orbán Viktort részesítettek önvédelmi kiképzésben? Van fegyvertartási engedélye? Nyilvános eseményeken visel golyóálló mellényt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 11:40
 1/7 B.112-es ügynök ***** válasza:
73%
Az Oberpotrohführer állandóan full golyóálló.
2021. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
92%
Szerintem nem részesült önvédelmi képzésben. Lövedékálló mellényt bizonyos esetekben szerintem visel. Fegyverre pedig nincs szüksége. A TEK úgymond prioritási listáján Ő a “kettes”, tehát a második legvédettebb személy. Az első mindig a regnáló köztársasági elnök, mivel az a legfőbb közjogi méltóság jelenleg Magyarországon. KR-nél szolgáltam, néhány alkalommal együtt dolgoztunk a TEK-kel. Vérprofik, nagyon jól dolgoznak. Pluszban ott van a Készenléti Rendőrség Személy-és objektumvédelmi főigazgatósága, általában ők adják a sofőrt. Szóval ezért nincs szüksége az általad kérdezettekre.
2021. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
védik őt a vérző szájú kádárnyuggerek
2021. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%

Nem szükséges,a világmindenhatóság legnagyobb harcosa vigyáz reá.


Hogy ki?



Chuck Norris.


[link]


[link]

2021. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Hivatalos eseményeken (csúcstalálkozók, fogadások) kb. 2001 óta rakatnak az államfőre golyóálló mellényt. Tudtommal az olajszőkítések meg maffialeszámolások idején a '90-es években is volt olyan állami szerv képviselője, aki kapott - de inkább bírák és igazságügyben dolgozók, mint sem politikusok. Gyurcsányon több ízben is volt a beszéde után. De egy sima nyilvános eseményre vagy az utcára a jelenlegi helyzetben valószínűleg nem kell felvennie, szerintem a honvédelmi miniszteren többet van mikor épp Kecskeméten, Szolnokon vagy valamelyik magyar misszióban jár.
2021. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7%

Oberpotrohführer?


Nyihahha

2021. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Őt mint a kiválasztottat az univerzum erői védik és nincs szüksége olyan semmiségekre mint testőr, pisztoly, vagy golyóálló mellény.
2021. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!