Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az aprózás amivel...

Mi ez az aprózás amivel támadja a propagandasajtó Gyurcsány Ferencet és Dobrev Klárát?

Figyelt kérdés

apró villa stb , ennyire telik a Fidesztől? Azért mert valaki nem egy kicsi házban lakik egyből gúnyolódni kell cinikusan hogy apró ?


Ha nem úgy mint orbánnak hogy kevés pénze van hanem megdolgoztak érte és van sok pénzek akkor aprózni kell poénból?


Gyurcsány Ferenc a fizetését jótékonycélókra adja , saját eszével és kétkezi munkájával gazdagodott meg még mielőtt miniszterelnök lett volna ezért kell hergelni? Nyílván a felesége is gazdag lesz ha ő is gazdag és nem panelban fognak lakni hanem egy szép kertesházban amiért megdolgoztak


2021. okt. 22. 21:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Az hogy Dobrev Klára vérszerinte nagyapja az egykori Apró Antal, Kádár egyik pincsije volt.
2021. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

"apró villa stb , ennyire telik a Fidesztől? Azért mert valaki nem egy kicsi házban lakik egyből gúnyolódni kell cinikusan hogy apró ?"


Igen, mivel Dobrevék még mindig abban a villában laknak amit nagyapja erőszakkal vett el jogos tulajdonosától.

2021. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány Ferenc,jókor volt,jó helyen,amikor privatizálták,az Állami Vagyont. Valóban,nem ő az egyedüli,aki a rendszerváltás nyertese. Önmagában,valóban nem tehet Apró Antal vagy Piroska viselt és viseletlen dolgairól. Amikor abban a villában lakik,amit az Apró család,nem vett,hanem kapott,akkor egy kicsit azért mégis.
2021. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Jó nézni a fidelitas vergődését továbbra sincsenek tények csak rágalmak, az meg hogy valaki jókor volt jó helyen még nem bűn , Mészáros gázszerelő hol volt ?
2021. okt. 22. 22:35
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy Mészáros hol volt gázszerelő,de nem is nagyon érdekel.Az,hogy úgy kezdted,hogy mi ez aprózás,tény.Az,hogy Gyurcsány Ferenc hol lakik,tény.Az,hogy az Állami Vagyon privatizálásában részt vett.Tény.Szóval,hogy jókor volt,jó helyen,valóban nem bűn.Tény.Milyen tényt parancsolsz még? Csak itt,csak most,csak neked,néhány tény. Semmilyen ifjúsági szervezetnek sem voltam tagja! Egyetlen pártnak voltam a tagja,az a Köztársaság Párt. Egyébként,jól esett,hogy így 57 évesen a fidelitas-ba soroltál.
2021. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
#9 de akkor nekem is járjon vissza nagyszüleim kúrjája, a hozzá tartozó gazdaság és erdőgazdaság.
2021. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A prímszámok királyát nem nagyon lehet kimosdatni, szerintem ne erőltesd tovább magad! 🤣
2021. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
#24 Továbbra is vicces nézni a te vergődésedet, de hát egy birkától mit is várhatunk
2021. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Gyurcsány Ferenc a fizetését jótékonycélókra adja"


Persze, én is szívesen feláldoznám a képviselői fizetésemet ha mellette tucatnyi vállalkozásból jönne be sokszorannyi pénz.

2021. okt. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
44%
Kedves kilences!A nagyszüleid,lehet,hogy nem kapták vissza a birtokukat,de kárpótlási jegyet,biztosan kaptak.Amennyiben,nem élték meg,akkor a szüleid.Már persze,ha tudták bizonyítani,hogy az egykori,jogos tulajdonosok,a nagyszüleid voltak.Sajnos,lehet,hogy amikor elvették tőlük,akkor kaptak ellenszolgáltatást,így az jogosan lett,Állami Tulajdon.Az összeg,lehet,hogy nem volt reális,így a Kárpótlási Hivatal felé kellett ezt jelezniük.1990-ben.A téma,kicsit összetettebb,minthogy egy-két mondattal el lehessen intézni.A kérdést is,a választ is.Egyébként,a mostani téma,az aprózás.Nem tisztelnél meg engem és a többieket,hogy erre reagálnál?A saját,családi történetedet,meg írd meg,külön kérdésben!Jó oldalon vagy,Magyar Politika.Itt,most,legyen az aprózás,nálad,külön kérdésben meg a családi,privatizációs történet!Köszönöm!
2021. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!