Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hódmezővásárhelyiek, mi a...

Hódmezővásárhelyiek, mi a véleményetek MZP-ről?

Figyelt kérdés
Ti testközelből láttátok, jó vezető, vannak eredményei? Elégedettek vagytok vele? Pozitív - negatív csalódás? Nem tudom hogy lehet kiszűrni a nem hódmezővásárhelyiek véleményét, de jó lenne, ha elsősorban most azok osztanák meg a véleményüket, akiknek valóban van közelebbi tapasztalatuk. (nekem nincs)

2021. okt. 23. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Ha úgy vezeti majd az országot ahogy vásárhelyet akkor lehúzhatjuk a rolót..


Nem tudom miért vannak oda érte se országosan se itt helyben mert nem tett le semmit az asztalra, egyből kirugott mindenkit akit Fideszesnek vélt, aljas kis bosszú hadjáratokat folytatott, stb..


A városért nem tett sokat, sokkal jobban fejlődtünk amíg a Fidesz volt


De igazából a választásokkor ahogy legtöbb embert hallgattam boltokban , stb inkább az volt, hogy csak a Fidesz ellen szavazzanak , nem Márki Zay volt a lényeg.

2021. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Mivel az előválasztás első és második fordulójában is magasan nyert Hódmezővásárhelyen, így nyilván jó véleménnyel van róla a többség.


Az első válaszolóra ne hallgass, ő itt az ügyeletes fidesz propagandista. Annyi köze van neki Hódmezővásárhelyhez, mint nekem Rióhoz.

2021. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
2: csak éppen a hódmezővásárhelyiek döntő többsége nem ment az előválasztásra, az egy kontraszelektált kisebbség.
2021. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

#2


Ja tehát az ellenzéki előválasztáson ellenzéki jelöltre szavaztak az ellenzéki szavazók, -> konkluzió: szeretik márkizajt vásárhelyen


OK , értem főnők

2021. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Annyira rossz lehet, hogy valamiért mégis újra megszavazták polgármesternek. Választási ígéreteinek többségét pedig betartotta.

[link]


#4 Értem én, hogy nyomnod kell a lejáratást, mert a gazdád erre utasított, de lehetnél némileg kreatívabb.

2021. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

#5


Demszky is annyira jó volt azért választották újra annyiszor.

2021. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!