Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Orbán Viktor Úr beszédénél...

Dr. Orbán Viktor Úr beszédénél kik voltak azok a gyönyörű keresztyénykonzervatív hölgyek a háttérben?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Elsősorban a 2. képen a miniszterelnök Úr fejétől balra ülő fehérpulcsis gyönyörű csaj neve érdekelne. Ki ő?

Szerintetek lenne nála esélyem, ha gazdinfósként nettó 260 a fizetésem (és 12 évig kell dolgoznom, hogy eleget tegyek a hallgatói szerződésemnek máskülönben 4 milliót kell visszafizetnem), szüleimmel élek együtt, mert 40 év lenne mire összetudnám gyűjteni egy kisvárosi lakás árát és mivel nem vagyok vonzó így barátnőm sincs így sokkal több adót kell befizetnem, hogy a kormány tejben-vajban fürössze azokat akik orba-szájba csinálnak gyereket miközben a szavazatvásárló CSOK miatt úgy felmentek a lakásárak, hogy a bekezdés végére érve már 55 évet kell spórolnom mire lesz egy saját kisvárosi lakásom.


De vissza a kérdéshez: ki az a fehérpulcsis gyönyörű illiberális, keresztyénykonzervatív hölgyemény Orbán Úr fejétől balra és mennyi esélyem lenne nála?



2021. okt. 23. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En is pont ot neztem :D
2021. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dr. kérdező nem tudom.
2021. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Akkor már ketten fogunk randizni vele. Előre jelzem, hogy nekem igaz magyarként +19 (-4)-as méretem van (mert ugye nekünk van a legnagyobb a világon a himbilimbi térkép alapján), de jókeresztény módjára csak sötétedés után veszem elő szigorúan misszionáriushoz.
2021. okt. 23. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amugy szerintem vmi egyetem diakjai, vagy Fidelitas.
2021. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Hát ez nem valami konkrét infó. A kedvéért én is megtérnék.
2021. okt. 23. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fidelitasosok, más fiatal nem állna ki az emelvényre a kárpátok géniusza mögé.
2021. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Na le lehet szállni a feleségemről kis kangörcsök!
2021. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány nem is olyan extra.
2021. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!