Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznál a következő...

Kire szavaznál a következő 2022-es parlamenti választáson?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 19:08
A kérdező szavazást indított:
FIDESZ-KDNP
ELLENZÉKI ÖSSZEFOGÁS
MI HAZÁNK MOZGALOM
KÉTFARKÚ KUTYA PÁRT
EGYÉB PÁRT
59 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Lehet el se megyek. Orbánt is utalom dobrevet is marky zayt is Gyurcsányt is mihazankot is kutya párt idegesít szóval csak hányás és fekalia közül lehet majd valasztani
2021. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Arra szavazom aki jobb életszínvonalat ígér.😉reálisan.
2021. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Csak a Fidesz! 🟠
2021. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Hány 2022-es parlamenti választás van? És volt már? Mert a kérdés a következő 2022-es választásokról kérdez. Én kíváncsi vagyok, kire szavaztál az előző 2022-es választásokon.
2021. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy hiába teszik fel itt minden héten ezt a kérdést, ide főleg csak fiatalok járnak, így hiába "nyer" itt mindig az ellenzék.

A nyugdíjasok és a parasztok nem járnak ide szavazni, de ők teszik ki az ország lakosságának jelentős részét és nekik már a fideszes TV2-M1-Kossuth rádió, a megyei újságok stb. stb. hazug propagandája már régen átmosta és manipulálta az agyukat.

2021. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%

Fentebb szavaztam.


Tavasszal akkor is szavazz, ha bizonytalan vagy.

Jobb a bizonytalan, mint a biztos rossz.

2021. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!