Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Képeken látszik, hogy a...

Képeken látszik, hogy a Fideszes beszéden rengetegen voltak, míg az ellenzékien ennek a töredéke, viszont szemtanúk szerint az Ellenzék beszédén voltak többen?

Figyelt kérdés
Hogy van ez?

2021. okt. 23. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

a baloldalt mióta zavarják a könnyen ellenőrizhető tények?

ők érzelmek alapján gondolkodnak


ha ők úgy érezték, hogy többen voltak, mint ahol nem is voltak, akkor az úgy is volt

2021. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Én kint voltam mindkettőn.


A fideszes rendezvényen sokkal többen voltak.


Viszont vedd figyelembe, hogy az ellenzéki gyűlésre nem volt tömeges buszoztatás vidékről, a fideszére viszont igen.

2021. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

mivel vidéken nincsenek is baloldali szimpatizánsok, ezért aztán nehéz is lett volna buszoztatni bárkit is

vagy legalább olyan kínos lett volna, mint a roma lives matters


a fideszes gyűlés tömve volt középosztálybeli, jólszituált családokkal

értem én, hogy most csontig beégett a baloldal a zéró támogatottságával

senki nem kíváncsi arra, hogy mit gondol az apró unoka 56ról


azt is megkockáztatom, hogy a baloldal le se szartja 56-ot, nekik semmit sem jelent

2021. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Lehet h baloldali nincs sok vidéken, de olyan, aki jobboldaliként torkig van a Fidesszel, igen sok.


Vagy szerinted hogy kapott ki A Fidesz Lázárfalván?


Lesz itt nagy koppanás nektek májusban, ha azt hiszitek, hogy a vidék még mindig a Fideszé

2021. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
alapból az ország fele szavazni sem jár, de ahogy látható a márki zaj péter projekt kicsit megbukott
2021. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem látok egyetlen képet sem.
2021. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Tessék: [link]
2021. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
nagyon izzadsz ezzel a telexes propagandával
2021. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

"viszont szemtanúk szerint az Ellenzék beszédén voltak többen"

Úgy hogy a szemtanúk szerint az ellenzéki "nagy"gyűlésen 2-3 ezren voltak és nem többen.

Meg vannak akik hazudnak.

Hont Andrást idézném akkor:

"Fegyőr most mondta be a színpadról, hogy a Kodály köröndig ér a tömeg. Jelzem, még a Bajza utcánál sem vagyok. De ha kell, lemegyek a köröndig egyedül ácsorogni."

[link]

2021. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Kezdjük ott, hogy Covid idején kinek jut eszébe Romániából idebuszoztatni tömegeket? Meg ez az egész buszoztatás ritka gáz, kb Kádár idején volt ilyen május 1-jén amikor kötelező jelleggel hoztak ide mindenkit.


"Beégett az ellenzék." Szerintem pont hogy nem. Én sosem járok ki ilyen gyűlésekre, nem szeretem a tömeget, meg van jobb dolgom is. Neten meg tudom nézni a beszédeket, ha érdekel. Ettől függetlenül áprilisban szavazok az ellenzékre.


Még 1 dolog: hol hazudta azt az ellenzék, hogy több tízezren voltak: Sehol. Annyit mondtak, hogy a hősök terétől a kodály köröndig áll a tömeg. Míg a békementről valaki azt írja negyven ezren, mások meg fél millió emberről írtak. Szóval lehet nekem rosszak a forrásaim, de jobboldal jobban ferdített ebben is.

2021. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!