Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek és ellenzékiek,...

Fideszesek és ellenzékiek, mit gondoltok, mi az a pozitív jó dolog, amit a másik oldal jól csinál?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Fideszesként nagyon tetszik az ellenzék folytonos buktája, pár hónap és jön az negyedik. De az is nagyon tetszett, hogy picit visszahozták a Mónika/Balázs-show vonalat az előválasztás körül.
2021. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Milliókkal fogadtam volna arra, hogy az elsők között lesz olyan aki nem a kérdésre válaszol.
2021. okt. 23. 17:55
 3/11 mindentudó99 ***** válasza:
47%
Hát ellenzékben sok mindent nem lehet csinálni ugye. Tetszett hogy a Momentum elkaszálta az olimpiát. Más se hiányzott volna az országnak mint az. Tetszett az előválasztás is. Szórakoztató volt
2021. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Jólvannak, akkor válaszolok normálisan: nagyon tetszettek Gréczy Zsolt huncut üzenetei és képei

Szerintem ő hozta a legnagyobb produktumot az ellenzék oldaláról

2021. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja és népszórakoztatás szempontjából nehogy elfelejtük a legjobbat, amit az ellenzék hozott a magyar nép nevettetése érdekében: https://www.youtube.com/watch?v=7cSzvvNpM9U

ÚRISTEN, ÁKOS!

2021. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Hogy legyen normális válasz: a digitalizáció, felhősítés nagy könnyítést hoztak, bár valószínűleg ez más kormány alatt is hasonlóan fejlődött volna.


A gazdaságot nagyjából mederben tartották, a társadalmi különbségek nem nőttek kiugróan.


Töröm a fejem politikai döntéseken, de az a baj, hogy mindegyik keserű szájízt hagy maga után, mert hiába jó önmagában egy-egy változtatás, ha azt úgy hajtják végre, hogy közben a hatalmukat növelik vele. Pl. hogy egy aktuálisabbat írjak, az egyetemek alapítványba szervezése nem feltétlenül rossz, de a kivitelezése bűncselekmény.

2021. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy nehéz ilyet találni. Mert ami pozitíum valaki(k)nek, az általában mind káros egy másik rétegnek/rétegeknek. Lehet valakinek pozitív a CSOK, de össztársadalmi szinten nagyon is káros. Mert pl a szingliknek nem kedvez, illetve láthatóan felmentek tőle az albérletárak. Illetve ez az összes támogatás is nevetséges: ok, aki egyszerű ember, az mind hálásan fogadja. Viszont, adományozás helyett, inkább rendes fizetések kellenének, amivel meg tudják tartani a magyar munkavállalókat, és nem kényszerül senki sem elvándorlásra. Plusz ezt mind hitelből oldják meg, szóval később még szívni fogunk vele.


Hadd kritizáljam ellenzékiként az ellenzéket: szerintem a koalíció gondolatának már régesrég meg kellett volna születnie, 2014 körül, de az h 2018-ban se volt koalíció, na az nagyon gáz volt. Aztán el is vitte a vidéket a Fidesz. Ezenkívül ez az egész tutyimutyiság csak jobban összezavarja a választókat. Én aki ellenzéki vagyok, nekem mindegy ki a miniszterelnök-jelölt, de tudom, hogy sokan nem így gondolkodnak. Bízom benne, hogy a következő fél év során sikerül majd félretenni az érzelmeinket, és képesek leszünk mind beállni mögéjük, hogy megnyerjük a választást.

2021. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Egyetértek teljesen. A CSOK az nálam olyan, mint amikor glamour napok vannak és kuponokkal mennek a birkák vásárolni. Jó a marketing, de szart sem ér hosszútávon, mert nincsenek normális állami fizetések.
2021. okt. 24. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egyébként tényleg nem értem ezt a fene nagy jólétet. Ok, persze, nőttek a fizetések, de ez Euróa-szerte így van. Ehhez paralell nőttek a fogyasztói árak is, így az összjólét nem hiszem, hogy sokat változott. Üzemanyagárak, élelmiszerárak, lakhatás, kb minden drágább lett. Most érted, mondhatnám pozitívumnak, hogy tök jó, hogy magyarként ingyenes volt a felsőoktatás, viszont alá kellett írnom egy röghözkötési nyilatkozatot, aminek az értelmében a következő 20 évben 6 évet mindenképpen le kell itt dolgoznom. Még azt mondanám ez valamilyen szinten korrekt, viszont ez a röghözkötés gondoltata szerintem nagyon elavult.


Az a probléma, hogy a Fidesz-klán olyan szinten lejáratta magát a korrupciós és egyéb botrányaival, hogy sajnos nehéz ettől elvonatkoztatni, ha próbálnám értékelni a teljesítményüket.

2021. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha a korrupciót és a gyűlöletkampányokat kivontuk volna a Fideszből, én rájuk szavaznék mindig. Ezt ők kxrták el.
2021. okt. 24. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!