Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz 2006-ban az '56-os...

A Fidesz 2006-ban az '56-os forradalom évfordulóját meggyalázva a nemzeti ünnepen Budapestet huligán szabadcsapatokkal kívánta szétveretni a demokratikus rendszer meggyengítése céljából?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 23:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nem tudhatjuk pontosan mert az akkori rendőrfőnök erős amnéziás tüneteket mutatott a tárgyalásán.
2021. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%

na akkor még egyszer, hogy kreténballer is felfogja


a kossuth téren a jobbik szervezett egy be nem jelentett tüntetést, és összehordtak kb 150 embert

és ez a 150 ember elindult a deák tér irányába


ezt a 150 embert volt képtelen megfékezni a rendőrség, és gyakorlatilag rátolta a rogyásig töltött astoriára, akikre mindenféle tömegoszlatás nélkül vezényelték rá a lovasrohamot

2021. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

#2 Hidd el a kreténballer tudja jól. Csak ki van nekik adva hogy most még többet kell hazudniuk, hiszen beégett az egész összeborulásuk a legújabb kormánybuktató tüntijükkel.

Most hisztiznek, verik magukat.

Én meg élvezeeeem!!!

2021. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
te szerinted kérdező, hogyha az astorán az a több tízezer ember mind "kopasz irredenta" lett volna, akkor ott másnap még gyurcsánynak hívták volna a kormányfőt?
2021. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3. Nem tervezett az ellenzék semmilyen kormánybuktató tüntetést.
2021. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A mai napig nem derült ki, hogy pontosan kik voltak a provokátorok.
2021. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4-es ne hívd a Fidesz törzs szavazókat kopasz irredentának. Mégha sokszor nagyon hasonlóak is lehetnek. Én tudom hogy vannak akár rendes emberek akik nyomás alatt elhisznek sok mindent de ettől még nem irredenták főleg ha van hajuk.
2021. okt. 23. 23:51
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
#7 Remélem pénzért vagy ekkora hülye, mert ingyen nagyon szánalmas lenne.
2021. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak azért a pénzért amit az Orbán-kormány korrupciója nyúlt le az emberektől. Ami lehet a szemedben szánalmas, de sok embernek a jobb megélhetése lehetett volna.
2021. okt. 24. 00:18
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

"Csak azért a pénzért amit az Orbán-kormány korrupciója nyúlt le az emberektől."

Értem. Szóval ingyen vagy hülye.

2021. okt. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!