Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik egy Orbán-Gyurcsány...

Létezik egy Orbán-Gyurcsány paktum?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha írott formában talán nem is, íratlan formában biztosan. Nem véletlenül nem számoltatták el egymást.

A rendszerváltás után például tudjuk, hogy a kerekasztalosok lepaktáltak a kommunistákkal, azért maradtak titkosak például az ügynöklisták.

2021. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Olyan, mintha ez az egész politika egy megrendezett színjáték lenne. Ahol a politikusok előadának egy műsort a parlamentben.


Orbán miért nem számoltatta el Gyurcsányt?

2021. okt. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Orbán elszámoltatta gyurcsányt! Pont!

Gyurcsány ellen eljárásokat indítottak, perek folytak és megalakult a ballibekből egy fél börtönválogatott is utána. Gyurcsány azóta sem mer maga kiállni a pártja jelöltjének.

Demokrácia van és nem diktatúra, bár látom igényetek az lenne rá. Itt nem egy párt és legkevésbé egy pártelnök dönt arról hogy kit ítélnek el és miért.

Ha ez kell nektek akkor menjetek észak-koreába!

2021. okt. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ezen mér én is gondolkodtam, és szerintem igen.
2021. okt. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3#

Ezt hívják látszatelszámoltatásnak. Vagy 2 tucat sokadrangú beáldozható balek. Mondjuk megértem, hogy nem mertek továbbmenni. Már az első Orbán kormánynak is voltak azért mutyizásai, meg ugyebár egy alomból jöttek ezek valamikor. A közélet megtisztítását kezdhették volna magukkal is.

2021. okt. 24. 07:54
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Mit nem sikerült felfogni abból hogy a BÍRÓSÁG hozott döntéseket mert ahhoz csak és kizárólag a bíróságnak van joga?

Semmit, ugye?

2021. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!