Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol voltak többen?

Hol voltak többen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 00:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
14%
Az egy dolog, ettől függetlenül a többség a saját értékrendje szerint dönt.
2021. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis szerinted aki nem talál hasznosnak egy választ, azt már fidióta... Öröm az ilyenekkel társalogni...
2021. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
81%
Meg lehet nézni a kommenteket, és a rá adott válaszokat. Megy a mocskolódás mindkét oldalról :)
2021. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
38%

#49 Külföldről osztod itt az észt arról ki milyen véleményt értékel le, mikor pont emiatt, hogy látszik ki vagy, mindenki láthatja mennyi hazugságot próbáltál már benyomni ténynek álcázva.

Ha kimondom hogy hazudsz az nem személyeskedés, hanem tény!

2021. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
42%
De, az pont szemelyeskedes. Mert te csak a masik oldalrol rikacsolsz nekem, de sem tudtal semmi alatamaszthatot mondani. Amugy meg szerintem tobb ellenzeki hozzaszolot veszel egy kalap ala. En valoban kulfoldon dolgozom, de gondolom nem az osszes hozzaszolo.
2021. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
26%
#55 Mindent alátámasztottam, bizonyítottam hogy hazudsz. Aztán hazudtad ugyanazt újra meg újra. Nem írom le még egyszer a cáfolatot, mikor az sem számított neked amit én írtam le és az sem amit mások. Innentől ezt kapod: HAZUDSZ!
2021. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
73%
Én írtam a filmről, és arról hogy Orbán gyűlölettel tudja megtartani a hatalmát. ÉN nem külföldön élek, hanem Magyarországon. Látom mit tesz a kormány, látom, hogy emberek életét nyomorítja meg, miközben ők luxusban élnek. Ott voltak a vendéglátósok, a Velencei tó. Csak tönkreteszik az országot. Bezzeg a vadázskiállításra volt pénz.
2021. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy a kormány kórházaknak segítene stadionokat épít és gyűlöletkampányra költ. A vírus alatt borzasztó sok ember halt meg, elveszik az önkormányzatok pénzét és utána mindenért az önkormányzatok a hibásak. Kiutálják a melegeket miközben köztük is él nem is egy. Megosztják az embereket miközben össze kellene tartani. Én nem utálom a fideszeseket, sőt a jobboldalt sem. Én azt utálom, hogy azt érik el, hogy gyűlöljük egymást. Márki-Zay elmondta, hogy még a fideszeseket is meg fogja ölelni. Én ezt várnám Orbántól is. Ne gyűlöletet keltsen, hanem ismerje el, hogy létezik ellenzék és létezik más vélemény is mint az övé. Na erre érveljetek kedves fidesz szavazók. Orbán képes elfogadni más véleményét ami ellenkezik az övével?
2021. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
51%

"stadionokat épít" = munkahelyeket teremt, előre gondolkodik, gondoskodik róla, hogy legyen hol sportolnia mindenkinek, stb.

Megközelítés kérdése.

2021. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
54%

Melyik a fontosabb? A stadion vagy a megfelelő orvosi ellátás? Tőlem aztán építsen stadiont, de akkor költsön másra is. pl arra, hogy helyrehozza az egészségügyet.

A kérdésem pedig továbbra is áll: Elfogadja Orbán Viktor, hogy létezik más vélemény amely ellenkezik az övével?

2021. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!