Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol a Békemenet...

Ki mit gondol a Békemenet résztvevőiről tegnap?

Figyelt kérdés

Itt egy link, ahol a Telex meg is szólította őket:


[link]


Csak én fogom a fejem, hogy ezak az emberek szavazati joggal rendelkeznek? A Fidesznek meg pont ez a stratégiája hogy az ilyen 5 osztályt el nem végzett cigányok, nyuggerek, nácik szavazatait megvegye? A fiatal páron kívül senki nem tudta egy értelmes mondatban is elmagyarázni, hogy miért szavazna inkább Orbán Viktorra, mint Máki-Zay Péterre.



2021. okt. 24. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom az ellenzéki összefosás ÁVH gyűlésen a magasértelmiség vett részt...
2021. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Én azon nyúltam ki, hogy az ellenzékiek örülnek Márki győzelmének, de közben meg rettegnek, hogy nehogy jobbra tolódjon az egész tábor.

Lehetünk még ennél is lejjebb magyar ellenzékiség terén?

2021. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván van sok ember, aki tudatos meggyőződéssel hisz a fideszben, de láthattuk hogy volt nem kevés "több füle van mint foga" falusi mélyszegény, akiket a közmunka megvonásával fenyítve kényszerítettek fel, hogy menni kell békemenetelni. Meg akik azt sem tudják merre vannak fejjel, csak eleget lett nekik sulykolva a fidesz rezsim propaganda.
2021. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a Fidesz nagyon jól ki tudja használni ezeket a véglényeket. Persze a videoban nem mindnekit kérdeztek meg, de azért szánalmas ez a színvonal odaát, és ez mind a Fidesz kirekesstő, oktatást szétrombolo stratégiájának tudható be.
2021. okt. 24. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2%
Tegnap is azt gondoltam róluk, mint ma: idétlenek voltak - legalább annyira, mint a prájdon hempergők.
2021. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%
Az ellenzéki táborban miért volt annyi alkoholista? Kimentünk interjúztatni a Lepsény Televízióval, de pár próbálkozás után feladtuk.
2021. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!