Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyire felkapva a...

Miért van ennyire felkapva a Békemenet?

Figyelt kérdés
Én először itt hallottam róla.

2021. okt. 24. 00:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Ez csak azt jelenti, hogy ballib buborékban élsz.
2021. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

a jobboldalnak volt egy katarzis élménye, a baloldal meg sír a sarokban

magyarázzák a bizonyítványt


talán a rendszerváltáskor volt utoljára ennyi ember az utcán

2021. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Hát figyelj, most nagyon össze kellett már kapni magukat valamivel fideszéknek, mert valljuk meg, az elmúlt hónap nem róluk szólt, és ilyen méltatlan helyzet már nem volt 15 éve.
2021. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Ennek a menetnek a háromnegyede külföldiekből állt, ott voltam, de hallottam románokat és lengyeleket is. Orbán ezt a nagy támogatottságot akarta Brüsszel felé mutatni, sőt, kilépni az EU-ból. De ezzel a nem fideszes ország nem ért egyet.
2021. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
2021. okt. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
propeller.hu a propellerként pörgő fejű balsérülteknek
2021. okt. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

"Ez csak azt jelenti, hogy ballib buborékban élsz"

Ez csak azt jelenti hogy fogalmad sincs azokról a fogalmakról amikkel dobálózol.

Gondolod hogy a "ballib buborékban" az megy mint a köztévén, hogy ami kínos az egyszerűen nincs?

Mondj egyetlen olyan "ballib buborékhoz" tartozó médiumot, ahol nincsenek hírek a békamenetről! Sőt, még olyan is van ahol a baloldali rendezvény sikertelenségét ismerik el és tárgyalják. Mint ahogy az előválasztást is nem egyszer kritizálták. Mikor olvastál bármilyen jobboldali tévedésről/hibáról a "jobboldali buborékban"?

2021. okt. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

"Gondolod hogy a "ballib buborékban" az megy mint a köztévén, hogy ami kínos az egyszerűen nincs?"


Nem gondolom, hanem tudom. Sem a 444-en, sem a telexen nem írták, hogy mennyien voltak a békementen vagy kormány rendezvényén.

Te azt hiszed, hogy olyan vagyok, mint te, aki csak buborékán belül lévő dolgokat olvassa. :)

2021. okt. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nézd meg a vezérkarát, és rájössz.
2021. okt. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Hoztak egy csomó covidos románt, aztán most minden mélyérzelmű nemzethi azt hiszi hogy az orbánfejű jól megmutatta.

Szánalmas.

2021. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!