Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az összefogás megalkuvó lett...

Az összefogás megalkuvó lett vagy csak szimplán 180 fokos fordulatot vett hogy szavazatokat szerezzen a győzelméhez?

Figyelt kérdés

Megtartja a kerítést régebben bontani akartak.

Marad a rezsicsökkentés, piaci rezsiárakat akartak.

Marad a családi adókedvezmény, a családi pótlék emelést akarták helyette.

Stb.



2021. okt. 24. 19:21
1 2
 11/16 hypno ***** válasza:
60%

#10


Kamu. Bárki lenne a jobboldali miniszterelnök jelölt, te azt nem tartanád hitelesnek.

2021. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11


Kedves hypno! Ha kérhetlek, ne hazudtolj meg. Nem írtam kamut. Én így gondolom jelen állás szerint. Nem értem azt, hogy ha valakinek nem egyezik az álláspontja a másikéval, miért kell egyből kamut kiáltani...

2021. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 hypno ***** válasza:
60%

#12


Kénytelen vagyok. Annyit hallottam már ezt a "én szavaznék az ellenzékre ha lenne egy hiteles ellenzéki párt", "hiteles ellenzéki politikus" dumát, hogy a könyökömön jön ki. Amikor kedvem tartja írok pár provokatív dolgot és mindíg előjön az ilyenekből az orbánista.


MZP-vel mi bajod?

Hogy jobboldaliként egy választási győzelemre immár esélyes összefogás élére hajlandó állni?

Vagy hogy az orbánista mantra rögtön ráigazította kabátot, amikor kiderült, hogy a tuti tippjük nem jött be?


Akkor mondj egy embert aki szerinted hiteles lenne.

2021. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13


MZP-t én nem tartom igazán jobboldalinak.


Toroczkait annál inkább, de neki esélye sincs.

2021. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 hypno ***** válasza:

#14


Te valójában nem is jobboldalit keresel, hanem egy radikálist.

Kössz, de olyat inkább nem.

2021. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
A fidesz fanok úgy írják le a " hazudik, propaganda" mintha a Fidesz nem ilyen lenne! Emberek, A Fidesz lop, csal, hazudik! Eszetek legyen!
2021. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!