Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért számít ez egyáltalán,...

Miért számít ez egyáltalán, hogy hányan voltak a Békemeneten és hányan az ellenzéki megemlékezésen?

Figyelt kérdés

Mindenki itt méregeti a fa*szt, pedig őszintén, nem lehet a kettőt összehasonlítani. Valóban, a békemeneten sokkal többen voltak, mint az ellenzéki gyűlésen, mert:


- a békemenetet több hónapja szervezik;

- buszokkal szállítottak a fővárosba tömegeket vidékről és külföldről;

- szerintem aki fideszes, kevésbé veszi komolyan a járványhelyzetet, mert hogy Orbán megmondta: itt nincs vírus, legyőztük a vírust, mi vagyunk az egyik legátotlottabb ország (ez már messze nem igaz, érdemes a statista.com-ot megnézni.);

- az ellenzéki nagygyűlést a facebookon szervezték, így nyilván egy bizony réteg erről tudomást se szerez;

- 4 nappal az ünnepség előtt írták ki az eventet;

- rengeteg el sem mennek-köztük én se-ilyen rendezvényekre, megnézem a youtube-on, de ettől függetlenül ugyanúgy szavazok majd áprilisban;

- az ellenzéki megemlékezésre nem volt buszoztatás;

- a hírekből tájékozódva a többség alapból nem pártolja a nagyobb összejöveteleket járvány idején.


Kinek mi a véleménye, hogy látjátok a dolgot?



2021. okt. 24. 23:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
Már azt is a Fideszen akarjátok leverni, hogy egy ellenzéki rendezvényre miért kevesen mennek el? 😂
2021. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

"6: ünnepnap volt, szinte bárki ráért, nem csak nyugdíjas."


de ettől még nem mindenki megy ilyen rendezvényre. Van aki kirándult helyette, én spec. külföldön jártam. Valahogy ha tehetem, már vagy 12-16 éve kerülöm a nemzeti ünnepeket. Gyerekként még élveztem, most már kevésbé..

2021. okt. 24. 23:48
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Én például dolgoztam akkor is, de egy átdolgozott, vagy átbulizott péntek után nem mindenki akar kimozdulni otthonról.
2021. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem túl valószínű, hogy egy októberi hét végén hirtelen mindenki külföldre szaladt. Ez már egy tünete annak, hogy MZP-ből sokan kiábrándultak, és nem bíznak már benne (ma is mondta nekem egy balos ismerősöm). Ne feledjük, hogy végül a 3. helyezett futott be surranópályán, sokan csak azért szavaztak már rá kettőből, mert Dobrev volt a másik. Nem látszik mögötte az egységes lelkes tömeg, sok a fanyalgó.
2021. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%
A pridera is külföldről hoznak embereket, alig vannak, a társadalom egy százaléka kb, sokkal kevesebben vannak az ellenzéknél.
2021. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%

"Erre bármi bizonyíték?"


Az Astóriánál több száz busz volt, egyébként a fideszes médiumok tele rakták az oldalaikat a képekkel róla

2021. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%

#16

Az még mindig csak azt igazolja, hogy sokan busszal utaztak fel.

Azért a között, hogy busszal utazik, vagy busszal szállítják (ahogyan a kérdező írja) jelentős különbség van.

2021. okt. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"Ez már egy tünete annak, hogy MZP-ből sokan kiábrándultak, és nem bíznak már benne (ma is mondta nekem egy balos ismerősöm)." Na ne nevettes, 6 nap alatt? :D Szerintem még mindig ő a kevésbé rossz, Dobrevvel nem lenne esély semmi változásra. MZP viszont jobboldali révén nagyon jó ütőkártya lehet a Fideszből kiábrándultak meggyőzésére, aki meg balos, és változást akar, így is rászavaz. És a DK-nak sem kell szomorkodnia, mert a legtöbb körzet DK-s lett az előválasztás első fordulója alapján.


"A pridera is külföldről hoznak embereket, alig vannak, a társadalom egy százaléka kb, sokkal kevesebben vannak az ellenzéknél."


A pride mindig is egy nemzetközi esemény volt, az alapötlet sem tőlünk származik nyilván. Mondjuk nem tudom, hogy oda kiket buszoztatnak. Nekem 1-2 meleg ismerősöm, ha pl kint van külföldön, akkor lemgey az ottani pride-ra. De sosem viszik őt oda. Itthon pedig van pár haverom, akik bár heterók puszta szolidaritásból kimennek.

2021. okt. 25. 00:07
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy mindkettő, ki tudná megmondani. Szerintem külhoniként még egy nem fideszes is szívesen menne ingyen Budapestre.
2021. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
37%
Igen, kérdező, 6 nap alatt, de már korábban kezdődött, amikor Karácsony visszalépett.
2021. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!