Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a baloldali Hont András szerint is megbukott az összefogás?

Figyelt kérdés

A szélsőbaloldali hont András szerint név szerint ismeri az összes balos tüntetőt akik részt vettek az összefogás tüntetésén,olyan kevesen mentek el.


[link]


[link]


Illetve ezzel arra is utalt hogy mindíg ugyan az a pár balos jár csak ki tüntetni,szben a 300 ezer fideszesel.


Mi a véleményetek?



2021. okt. 25. 06:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%

"úgy tűnik, hogy a libkó éttermiségnek tetszik, amikor a disznószaros csizmáját a háttér zay beletörli a selyemfüggönybe, de a DK nyugger már nem tűri el, hogy beleszarjon a muskátliba"


Ezeket a sablon trollszövegeket a pártszékházban írják meg előre nektek, vagy 9gag poszt alól másoltad ki ezt a monológot a másik fidesztálib commentjéből?


[link]

2021. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%
"én csak azt tudom, hogy a disznószaros csizmáját a spinoza ház függönyébe törlő háttér zörej összefüggéstelenül beszél hülyeségeket én nagyon vicces"
2021. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!