Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azzal hogy az ellenzéki...

Azzal hogy az ellenzéki oldali rendezvényen ilyen kevesen voltak a békemeneten pedig ilyen sokan azt mutatja hogy az ellenzékiek sokkal értelmessebbek?

Figyelt kérdés

Járvány negyedik hullámának felszálló ágában értelmes ember nem megy tömeg rendezvényre még akkor sem ha oltott, ugyanis oltott is el tudja kapni és tovább tudja adni, így esetleg egy idős rokon aki oltatlan vagy már nem védett esetleg kórházba kerül vagy legrosszabb esetben meghal.

Az ellenzékiek értelmessebbek ezekszerint hogy nem mentek ilyen járvány helyzetben tömegben..


2021. okt. 25. 07:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2021. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Meg azt is mutatja, hogy nekik nincs (köz)pénzük százezer külföldit odabuszoztatni.

[link]

2021. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
És most mekkora libsi süvítés lenne, ha az ellenzék gyűlésén lettek volna több száz ezren....
2021. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Jaj szegények,plakátkampányra meg Facebook hirdetésekre vannak milliók,de 100 forintos buszjegyre nincs.😢😢
2021. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Lazy Lover ***** válasza:
42%
Lengyel olasz román származásúak voltak kint javarészt meg az agyhalott nyuggerek
2021. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

#2

Tudod te hány busz kell, hogy százezer embert odabuszoztassanak? Kicsivel tobb, mint ami a forrásodban van.

2021. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Ja, biztos az volt az ellenzékiek fejébem, hogy el ne kapják a koronát. :D

De 2 hete még 600ezren elmenni előálasztásra az semmiség volt.

2021. okt. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De 2 hete még 600ezren elmenni előálasztásra az semmiség volt.


1. Akkor még nem volt ekkora emelkedés

2. Voltam előválasztáson, sokkal biztonságosabb volt, két ember állt előttem tisztes távolságban. (Tescoba jóval nagyobb volt a veszély)

2021. okt. 25. 08:22
 9/17 A kérdező kommentje:
7. Jah és nem órákat voltunk együtt a tömeggel hanem átlagban 15 perc egy szavazás
2021. okt. 25. 08:23
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
7# azért az elovalasztas nem egy tömeg rendezvény volt. Egyrészt online is rengetegen szavaztak, másrészt meg 1 héten keresztül rengeteg helyszínen eloszlott a tömeg, nem egy helyszínen csapatták. Én pl munkába menet szavaztam, ketten álltak előttem. Azért ne hasonlítsuk már ezt
2021. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!