Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » “szemeket lövettek ki“ -...

“szemeket lövettek ki“ - állította Orbán a szombati beszédében. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Úgy értem tényleg ez volt Gyurcsányék szándéka? Megrendelték a szemek kilövetését? Mert ez így hangzik.


És pontosan hány szem veszett oda, erről van információ? Én egy emberről olvastam, aki sajnos később öngyilkos is lett. Volt több szemlövés is?



2021. okt. 25. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, megrendelték a szemkilövetést
Nem, a kormánynak nem volt ilyen megrendelése
28 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
2%
Nyilván nem szó szerint, ezt csak te érted így.
2021. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%

Igaz, volt, akinek eltalálták a rohamrendőrök a szemét.


Gyurcsány nem mondta konkrétan,hogy ki kell lőni a szemeket.Azt viszont "súgta", hogy azért törjön el a tüntetőknek valamije.Régi komcsi berögződés.

2021. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%

Fejmagasságban lőtték a gumilövedéket nyilván parancsra.

4-5 embernek ki is lőtték a szemét.


Ha a tiédet is kilőné valaki nem lennél már ilyen ki szrházi cinikus!

2021. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Orbán ennél sokkal nagyobb bűnöket követett el.
2021. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%

"Megrendelték a szemek kilövetését?"

Sőt számlát is kaptak róla...

2021. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%

"Orbán ennél sokkal nagyobb bűnöket követett el."


Orbán negyed akkora bűnöket sem követett el.

2021. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Egy szemet lőttek ki, több ezer gumilövedéket lőttek ki a rendőrök.

Ha direkt szemeket lőttek volna ki most ezrével lennének félvakok az országba.


Ez ilyen fidesz által generált urbánlegend.


Ugyan olyan kamu mint orbán bontotta a berlini falat elsőre, mellékesen Horn volt.

2021. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mindhárom szememet kilövette a Gyurcsányi, el is adtam a színestévémet. El sem tudjátok képzelni, hogy milyen nehéz ide írni szem nélkül.
2021. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

“Nyilván nem szó szerint, ezt csak te érted így.“


Nem hiszem hogy lehet ezt máshogy érteni. A szemkilövETés szóban a müveltető képző vitathatatlanul azt jelenti, hogy a beszélő szerint valaki vagy valakik elrendelték, hogy a szemeket lőjék a rendőrök.


Eres vagyok kiváncsi, hogy vajon van-e jel arra, hogy akár rendőri vezetői akár kormányzati körből valamely döntéshozónak ez volt a szándéka. Mert ez egy nagyon súlyos kijelentés.


Mert egy dolog szerencsétlenül beleszaladni egy gumilövedékbe, és más dolog kifejezetten szemekre vadászni. Orbán kijelentése az utóbbit sugallja, a kérdés az, hogy van e valóságalapja

2021. okt. 25. 17:26
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
És az hogy megbénították a fővárost a tüntetők Orbán parancsára előre szervezett módon? Megfélemlítették a szabadcsapatok a várost, az embereket, a hatalmat, és erőszakkal kikényszeríteni akarták a hatalom átadását? Anarchiát hozott Orbán 4 évre Magyarországra azért hogy a hatalmat megszerezze? Sajnos szónoklatban egy szem nyilván véletlen kilövése sokkal fájóbb és jól hangzik a tömegpszichózis alatt álló buszoztatott fideszes tömegeknek most 56-os megemlékezéseken.
2021. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!