Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elmúlt 12 évben mik voltak...

Az elmúlt 12 évben mik voltak a Fidesz vétkei, ami miatt mindenképpen az ellenzékre szavaztok a választásokon?

Figyelt kérdés
Soroljuk fel azokat a vétkeket, amik 2010 és 2021 között megtörténtek, akár botány, akár törvényhozás, bármi, ami miatt hozzájárultok majd szavazataitokkal a Fidesz bukásához áorilisban!

2021. okt. 25. 23:49
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, tényleg így értettem. Vétkek felsorolásakor nem értem, hogy kerülhet elő bármiféle támogatás.
2021. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
20) Nekem konkrétan van ilyrn ismerősöm aki a választások előtt akar szülni úgyhogy megbolt az esküvő a baba is úton van.
2021. okt. 26. 14:45
 23/34 anonim ***** válasza:
69%
#20-as és ez most így hogyan kapcsolódik . te tényleg tulságosan elvakult vagy
2021. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg van, ami engem személy szerint közvetlenül érint: az egészségügy helyzete.


Eddig nem volt vele sok dolgom, de most terhes vagyok, és hát olyan dolgokat tapasztalok, hogy az hihetetlen. Ha az ember jót akar, akkor fizet, sokat.

2021. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
76%

Az,hogy egy mocskos korrupt banda.

Mást se csinálnak,mint a gyűlöletkeltést,itt volt a járvány,családok ezrei szegényedtek el,ehhez képest mit műveltek?

Értelmetlen idióta lejárató kampányokra költenek 50 milliókat,és már a csapból is az folyik,stop Gyurcsány.

Az már csak hab a tortán,hogy az egészségügy romokban,így is alulfinanszírozott,a kötelező oltásukkal meg tömegesen mondtak fel a dolgozók a kórházakban.

Helyük nem lenne már a parlamentben,nemhogy ők irányítsák az országot.

2021. okt. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

"#20-as és ez most így hogyan kapcsolódik . te tényleg tulságosan elvakult vagy"

:-O

Mi abban az elvakultság, hogy értelmezett egy választ, amit a kérdező félreértett(-magyarázott)?

2021. okt. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"Nekem konkrétan van ilyrn ismerősöm aki a választások előtt akar szülni úgyhogy megbolt az esküvő a baba is úton van."

És akkor mi van, ha van egy ilyen ismerősöd? Ha így is úgy is mostanában akart megesküdni, akkor mi a rossz abban, ha lehetőleg úgy időzíti a babát, hogy még megkaphassa a támogatást? Ha az ellenzék nem akarná megszüntetni, akkor nem kéne "trükköznie". De abból, hogy variál, abból is csak az látszik, hogy igenis nagy segítség a CSOK.

2021. okt. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Szerintem meg borzasztó ciki, ha valaki azért szül (így), hogy felvehesse a támogatást. Akinek nincsenek alapjai, az ne vállaljon gyereket egyelőre. (Saját vélemény, lehet vele nem egyet érteni)
2021. okt. 27. 00:45
 29/34 anonim ***** válasza:
Vannak alapjai: a fizetese, a parja fizetese meg a csok. A valasztasok utan esetleg mar nem lesz csok. Matematikai alapmuveletek. Miert pont a csokot nem kene beleszamitania az alapokba?
2021. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
44%
Korrupt az is, aki a választások során, jelölt társait félreállásra, lelépésre szólítja fel! Ez a sokak szemében stratégiának gondolt agresszió, valójában a korrupció legmagasabb foka, legkiérleltebb formája. MZP nagy játékos... Képes váratlan meglepetéseket okozni (szerintem).
2021. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!