Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Puzsér Róberttel...

Egyetértetek Puzsér Róberttel abban, hogy a Mi Hazánk nem igazi harmadikutas párt, a szavazóik pedig tömegével fogják otthagyni őket és szavaznak helyettük 2022-ben a Fideszre, nehogy Gyurcsány visszatérjen?

Figyelt kérdés

Puzsér egy jó fél éve mondta ezt egy Toroczkaival való beszélgetésben, hogy ők nem harmadik út, mert nincsenek nekik stabil szavazóik.

Szerinte akik most annak mondják maguk a kampányban elszívja tőlük a Fidesz és végül a Orbán Viktorra fognak majd szavazni Toroczkaiék helyett.



2021. okt. 26. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igazából ezek a hsz-ok megmagyarázzák az értetlenséged, hogy ennyire a világon semmi fogalmad nincs a magyarországi politikai viszonyokról. Szavazójogod egyáltalán lesz 22-ben? Vagy addigra még csak a 16-öt töltöd?
2021. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
közöd? na cső
2021. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A saját példám alapján biztosan nem. Éppen azért lettem mi hazánkos, hogy "Ne az Orbán legyen!".

Puzsérnak csak részben van igaza: Én éppen úgy látom, hogy fideszesből van sok olyan, aki szavazna a Mi Hazánkra is, de inkább a Fideszre fog. De én őket azért nem hívnám Mi Hazánk szavazónak. Viszont van egy olyan halmaz is, aki egyéniben a Fideszre voksol, listán pedig az MH-ra.

2021. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akár mekkora prosztó stílusa van Puzsérnak, jókat mond.
2021. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!