Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Gyurcsány Ferenc és dobrev Klára luxus nyaraláson piheni ki az előválasztás fáradalmait?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc és Gyurcsány Ferencné munkaidőben,a koronavírusra veszélyével mit sem törődve megy nyaralni egy szardíniai luxus vidékre,miközben magyarok milliói éheznek és fáznak.


[link]



Mi a véleményetek a botrányos tettükről?



2021. okt. 26. 15:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Engem különösebben nem izgat, bár jobban örülnék, ha már valamelyik börtön cellájában pihenhetne!
2021. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Pfejj, a milliárdos Gyurcsány saját pénzből megy Szardíniára egy hétre, ráadásul az asszonnyal. Se kokó, se kurvák... hát ez sem igazi politikus már, kezd kiöregedni.
2021. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
2# saját pénz... lopott milliárdok... azért nem mindegy!
2021. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Adhatta volna azt a pénz éhező romáknak vagy elnyomott LMBTQP embereknek is,de ő csak magára gondol.
2021. okt. 26. 15:21
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

Semmi.

"miközben magyarok milliói éheznek és fáznak."-erről a latorkormány tehet,orbán és a bandája.

2021. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

"2# saját pénz... lopott milliárdok..."


Azt mégsem sikerült elszámoltatni 12 év alatt vagy legalább egy vagyonosodási/bűntetőeljárást megindítani. Akármennyire is gusztustalan egy alak Gyurcsány ettől függetlenül ő már az előtt milliárdos volt, hogy miniszter vagy miniszterelnök lett volna és ez nem is volt soha titok.

2021. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudjatok már meg, hogy két ember, akik megtehetik elmennek nyaralni, majd mindjárt elnézést kérnek és a vagyonukat meg szétosztják, hogy az olyanok, mint te kérdező jól érezzék magukat. Alapból vagyonos családból származnak, politikai pályán dolgoznak, tehát gyarapítják a vagyonukat,nem segélyen tengnek-lengnek. Nyereséges vállalkozásokat működtetnek. Mondom ezt úgy, hogy nem szavaznék rájuk.
2021. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

Azannya! Így kell megtudnom, hogy milliárdos vagyok! Luxussziget! Egyébként annyira tetszett, hogy megyek ismét.

Imádod a csámcsogást ugye? kinek mi jut.

Most még azon gondolkodom, magyar vagyok-e. Abba a milliókba nem tartozhatok, mert nem fázom,. Bekapcsoltam a fűtést. A minap majdnem éheztem, mert csak este vettem észre,, hogy nincs itthon kenyér. Nem juthat minden az ember eszébe. De viszont feltaláltam magam, az éhezés elmaradt.

Ja koronavírus. Voltam Svájcban, miközben ott dühöngött. Azt a statisztikákból tudtam meg. Mert ott mindenki fegyelmezetten tette a dolgát, mindenki mehetett ahová akart, ha betartotta a feltételeket. Arra valóban kíváncsi volnék, mitől volt ott három-ötszörös a fertőzés naponta, mint nálunk, ahol a kutya se törődik semmivel. Annyira nem, hogy a minap megfáztam, elsőre pont olyannak éreztem, mint egy COVID fertőzés. Szóltam a háziorvosnak, kéne tenni valamit. Úgy elhajtott, a lábam se érte a földet. Azt mondta, gargalizáljak, vagy menjek magánorvoshoz. Nem is tartom többet, otthagyom, mint a pinty.

2021. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Szardínia mióta luxussziget? És mi az hogy munkaidőben? Azt tudod, hogy mindenkinek jár fizetett szabadság? Akkor veszi ki, amikor akarja. És ha itthon maradnak, kevesebben fáznának, vagy hogy jön ez ide? Inkább azt számold ki, hány embernek jutna elég gáz és kaja, abból amit orbán naponta kioszt valamelyik barátjának.
2021. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Fidesz szavazóként azt gondolom, hogy semmi, milliárdosok, ki járjon ilyen helyekre, ha nem ők?
2021. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!