Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc jó ember?

Gyurcsány Ferenc jó ember?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 18:52
1 2 3 4 5
 11/43 hypno ***** válasza:
17%

#8


Mert fideszesként szentül hiszed, hogy mindenki gyurcsányista, akinek nem Orbán hangjától nedvesedik, vagy merevedik.


És nekem nem azok a lózungok a bajaim vele, amiket az orbánisták mantráznak, mert azok java része baromság.

2021. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
74%
11, pont az ilyen lózungjaid miatt hittem, hogy szektás DK-s vagy. Nem vagyok fideszes. Mi alapján jutottál arra következtetésre, hogy az vagyok?
2021. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 hypno ***** válasza:
0%

#12


Mert ha becsípődtem neked annyira, hogy folyamatosan vizslatod a hozzászólásaimat, és arra jutsz, hogy ellenzéki érzelműként csakis DK-s lehetek, akkor te bizony orbánista vagy.

2021. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
74%
13 Én se vagyok fideszes, orbánista meg végképp nem. De nekem is az jött le hogy DK-s vagy...
2021. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Hypno, nem vizslatom a hozzászólásaid, de itt kevesen vannak akik vállalják a nevüket, te pedig rendkívül sokat kommentelsz, ezért akaratlanul is kialakult rólad bennem egy kép a hozzászólásaid alapján. Elnézést, ha ez a kép eddig DK-s színezetű volt.
2021. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon sokat adakozik, illetve tudok egy embert, akinek nem volt érettségije, de szeretett volna kitörni, viszont pénze sem volt tanulásra, hogy elkezdje, és fizette neki a tanulmányait, egy általa idegen embernek. De jó ember ilyenekkel nem kérked.
2021. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 hypno ***** válasza:
21%

#15


Azért nem semmi gyáva vagy paranoiás emberkének kell lenni ahhoz, hogy még egy teljesen kamu, a személyhez nem köthető nicket se válasszon valaki egy amúgy belterjes fórumon.


És ha megnézed, értelmes, nem szekértábor vezérelte válaszokat jellemzően azok adnak, akik nem csak névtelen nullaként szólnak hozzá. És nem csak ebben a kategóriában, amit teljesen idiótán, az oldal valódi céljaitól abszolut eltérő módon használnak.

2021. okt. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

#17

Azért az nem semmi, hogy zavarodban nekiállsz sértegetni mindenkit, aki anonimként írogat. Aki nem vállalja a nevét, az szerinted gyáva, vagy paranoiás. Hát ez kész. :D


"értelmes, nem szekértábor vezérelte válaszokat jellemzően azok adnak, akik nem csak névtelen nullaként szólnak hozzá."

Te gyengíted ezt a szabályt. :)

2021. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 hypno ***** válasza:
21%

#18


Szerinted engem Hypno-nak hívnak? Ez a név áll a személyi igazolványomban? Vagy rettegnem kellene, hogy valaki kiderítheti, hogy egy fiktív nick milyen valódi névhez tartozik?


Amúgy te mit gondolsz azokról, akik csakis névtelenül bátrak? Én fenntartom amit írtam. Lehet rajta megsértődni, meg kamu magyarázatot adni, de egy fórumon egy akármilyen beszélgetésnek is csak úgy van értelme, ha tudod kinek válaszolsz, vagy ki reagál a te mondókádra.

2021. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
#19 Húú csávókám! Ez azért nagyon lent van amit itt tolsz.
2021. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!