Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes megnézni az Elk*rtum...

Érdemes megnézni az Elk*rtum filmet, segíthet dönteni kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Szerintem sok ilyen fiatal van mint én aki szeretne majd 2022ben szavazni de még tényleg nem tudom kire.. Orbán sem jó, egyedülálló férfiként semmi támogatást nem kapok. Meg szerintem túl propaganda ez a Fidesz, kicsit úgy érzem hülyének néz minket.

Az összefo*ás meg szintén borzalom, egymást támadják, azt sem tudom ki kivel van.


2021. okt. 27. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Az a film nem fog megváltoztatni abban.
2021. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hypno ***** válasza:
47%

Én nem támaszkodnék "ZS" kategóriás propaganda filmekre a döntésnél.


Hogy az összefogás milyen lesz a nyernek, azt nem lehet tudni. Viszont aaz elmúlt 12 év gyönyörűen megmutatta, hogy milyen lesz ha a fidesz marad.

A te szavazatod, a te döntésed.

2021. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Mindenképpen érdemes megnézni, mert a közelmúltunk egy jelentős eseményét dolgozza fel és ráadásul azt mondják nem is rossz film.

Persze az agymosottak előre közlik, hogy úgy sincsen semmi értelme. Nekik a szájukba adták hogy nem szabad megnézniük, nehogy véletlen önálló gondolatuk támadjon ha megismerik a valódi eseményeket és nem csak azt a mosdatást amit a ballib médiában eléjük raknak.

2021. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hypno ***** válasza:
47%

Ha a valós eseményekről szólna, akkor igazad lenne, de bevallottan fiktív művészfilm.

Így meg egy valami biztosan nem tudható meg belőle. A valós események.

2021. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

#4 Nem láttad és kijelented hogy nem a valós eseményekről szól. Miért hazudsz?

Nézd meg és aztán bíráld!

2021. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hypno ***** válasza:
7%

#5


Te hazudsz..vagy nem érted a fiktív szó jelentését.

2021. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én láttam, és úgy mondom: nem érdemes megnézni!

1. Választási propagandafilm.

2. Baromi unalmas.

2021. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A film TÉNYEKEN alapszik. Ott voltam, tudom, láttam, meg egyenes közvetítésben is láttam, sőt, 2006. október 23-án láttam, hogy már

délután 14 h-tól lezárták a mellékutcákat, hogy később ne tudjon

az ünneplő tömeg oszolni. Már ott voltak a közelben az osztagok,

a lovasrendőrök. Hazasétálni akaró embereket vertek össze, kisbabát rúgtak ki a babakocsiból.

Nem propaganda film, hanem valós tényeken alapuló történelmi játékfilm.

Nem véletlen, hogy a leglátogatottabb film.

2021. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hypno ***** válasza:

#8


Annyira el lehetett menni, hogy mind a mai napig nem tudjuk, hogy hova tűnt Orbán Viktor még a környékről is.

Meg annyira el lehetett menni, hogy Révész Mártíriusz a Keletitől ment vissza az Astoriához egy pofonért. (Ő maga mondta)

2021. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!