Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar az, hogy...

Titeket nem zavar az, hogy már napi rendszerességgel megy az egy órán keresztül tartó gyűlöletpropaganda a köztévében?

Figyelt kérdés

Minden egyes nap 12-től 13-ig nézik a nagyszüleim az M1-et az étkezőasztallal, illetve a konyhával egy légtérben lévő nappaliban. És 1 órán keresztül nem szól másról a műsor, csak a migránsokkal, a melegekkel, a baloldallal (és most már MZP-vel), illetve az EU-val szembeni utálkozásról, gyűlölködésről.

Nem lehet egyszerűen normálisan ebédelni, mert ezt hallgatják hangosan 1 órán át, és közben kommentálják az egészet még nagyobb valótlanságokkal...

És vajon ez meddig mehet még el, hol a határ? Egyszerűen nem értem, hogy egy magát kereszténynek valló kormányban, és a támogatóiban hogy férhet meg ennyi gyűlölet?

Na és így mossák ki az összes naiv magyar állampolgár agyát, már aki engedi...

(Mielőtt letámadnátok azzal, hogy csak 444-et olvasok, kijelentem, hogy ez nem így van. A 444 is sokszor tud hülyeségeket írni. Jobboldali, független, és baloldali hírportálok olvasásával, illetve értelmes gondolkodással, alakult ki a politika beállítottságom!)



2021. okt. 28. 14:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%

Nem zavar.

Az RTL jobban zavar.

De egyiket sem nézem már.👍

2021. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

A valóság hogy a vallás az egyik legtöbb áldozatot szedő "cég".


Nézd meg a történelmet, több millió ember halomra öli magát, mindössze azért mert mas a vallásuk.


Ennyit a nagy kereszténységről.


Senkit sem szeretnék egyébként megsérteni a kommentel!

2021. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Te kis érzékeny lélek. Ugyan sorolj már pár dolgoz abból az egy órán át tartó hazugságból meg gyűlöletkeltésből! Csak úgy szemezgetve, hogy lássuk valóban értetted is amit mondtak.
2021. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Én ebben az időszakban vagy dolgozom vagy képzésem van, így nem nagyon tudok arról, hogy mi megy ilyenkor a tévében.
2021. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

3

Elég megnézni bármelyik fideszes politikus facebook oldalát :D

2021. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem nezek TV-t.
2021. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Én már rég nem nézek tévét, mert nem bírom azt a sok marhaságot ami onnan árad. És nem csak a köztv, meg a gyűlölködés, ide tartoznak az értelmetlen vetélkedők, meg showműsorok is, sokszor már olyan alacsony szinten, hogy nem hiszem el hogy ezeket valaki megnézi. El tudom képzelni hogy az idősek, akik leginkább csak ilyesmiket néznek, teljesen "elbutulnak", mert egyenesen visszataszító már ami műsor címen megy akár a köztévében, akár a kereskedelmi csatornákon. Hiteles tájékoztatás vagy minőségi szórakoztatás meg sehol...
2021. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Kapcsolj át az Echo-ra, ott meg lehet nézni a sok pökhendi stílusban megnyilvánuló kádert. Mindeközben ők ugyanezeket mondják az ellenSÉGRE; hogy ők uszítanak. Taktika: "Aki mondja másra az mondja magára!" EZ, WIN, Clap
2021. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Vedd el tőlük a távirányítót vagy vond meg tőlük az ételt.Értelmes ember messzire kerüli a közszolgálatinak hazudott adókat.Az azért meglep hogy csak napi 1 órát nyomatják a hazugságot,azt hittem ennél jóval tovább.
2021. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

A vallás azoknak van akik már feladták, hogy bármit is elérjenek az életben és abban reménykednek, hogy majd a túlvilágon jobb lesz. Ezért persze sok jó dolgot kell tenniük és kitermelni a (vallási) vezetőknek a yacht-ra, villára valót. De ez nem frusztrálja őket, hisz majd a túlvilágon ez viszonozva lesz.

Persze nem lesz túlvilág, a vezetők meg köszönik szépen a sok cselédnek a jó életet.

Majdnem minden vallásban ott van a "majd a túlvilágon" motívum. Szerinted azt miért írják bele? Hogy mindenki fogja be a száját és húzza tovább az igát! Németh Sándor akar még egy villát építtetni magának.

2021. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!