Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azzal hogy nem oltakozom,...

Azzal hogy nem oltakozom, kiírtam magam a társadalmi szerződésből?

Figyelt kérdés
Már az első pillanattól kezdve ignoráltam ezt a járványt. Nem érdekel sem a Gődények, sem a Merkelyk véleménye. Nem félek az oltóanyagtól, sem a vírusfertőzéstől, továbbá zokszó nélkül tudomásul vettem a rám vonatkozó korlátozásokat. Egyébként kizártnak tartom hogy ne kerültem volna kontaktba a kórokozóval, de nincs különösebb véleményem a dologról, tehát nem befolyásolok senkit. Bűntudatkeltéssel sem lehet rám hatást gyakorolni.

2021. okt. 28. 22:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Csak a társadalom ezt nem engedi meg neked. Még ezt sem.
2021. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Az egyaltalan nem zavar ha egy oltatlan feldobja a pacskert, ellenben az mar zavar, hogy az oltatlanok miatt tart meg ez az egesz!
2021. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Merkely reklám, oltás.

Vakcina,vakcina.

Kötelezhetően nem kötelező.

Dróton rángatott országfő- báb.

Kéred vagy kér.

Csak kérd.Vagy kérd.

Válassz!Szabadon.

Szép új világ.

1984,2021.

2021. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Ha a társadalomból teljesen nem is, de az biztos, hogy nem fogsz tudni dolgozni semmi normális helyen ha oltatlan vagy. Max az utolsó utáni JóskaPista BT-k fogják elmismásolni az oltás kötelezővé tételét.
2021. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Te lehet ilyen eldugott putrin dolgozol, de nálunk biztos nem lesz kötelező.
2021. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

"Es feliratkoztal a halalra varakozok listajara ..."


Igen. Minket kinyírnak, de titeket is. Minket a fema táborokban, titeket meg a vírussal.

2021. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Hosszú távon mindenki vesztesen fog kijönni ebből. Akit nem sikerült megzsarolni, megfélemlíteni; hiába bírkázzák le,akire hatott a hüllők világuralom átvételére törekvő terve. A legfontosabb annak a ténynek közlése, akik hatalomra segítette a hüllőket,akii a mai napig szolgálják hatalmi törekvéseiket; ne legyenek gőgösek, mert rájuk sem lesz szükség, amikor megvalósul aljas tervük. Most még megváltoztathatják a jövőt, és a saját jövőjüket, ha Zay ürhajóba benzint öntenek dizel helyett, sürgősen, mert lassan 600 forint literje
2021. okt. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Az életben maradó oltatlanok fogják alkotni a társadalmat az oltottak elhullása után. Tehát épp ellenkezőleg.
2021. okt. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
#9 Jó buta világ lesz akkor 🤣
2021. okt. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem befolyásolsz senkit. Oké. Jelenleg nem. De ha esetleg megint lesz egy iszonyatosan nagy hullám, amikor megint tömegével mennek kórházba az emberek, és szakadnak meg az egészségügyi dolgozók, és te is megbetegszel, akkor igenis befolyásoló tényezővé válsz: mások esélyeit rontod.

Illetve ha nem is kerülsz kórházba, csak megfertőzöl egy halom embert, mert ugye karanténba se leszel hajlandó menni akkor sem, ha tudod magadról, hogy covidos vagy mert "ignoráltam ezt a járványt", és azok is megfertőznek egy halom embert, és ezek közül kerül kórházba valamennyi...


Szóval ez felelőtlen nézőpont. Egyébként milyen társadalmi szerződésről beszélsz?! Ilyenről még nem hallottam.

2021. okt. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!