Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 18-as választások előtt,...

A 18-as választások előtt, vagy most magasabb a fidesz támogatottsága?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Most magasabb. Az érdemi körben (tehát nem az összes ember, mert az semmit nem mond) olyan 47-53% körüli eredmények jöttek ki megbízható (!) kutatóktól az utóbbi hónapokban, 2018-ban ezek a mérések inkább olyan 41-43%-ot mutattak (tehát a tényleges mérték alá lőttek)
2021. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Vedd alapul, hogy volt 700ezer covid állásvesztő teljesen magára hagyva. Közöttük volt rengeteg fidesz szavazó is, akik első kézből szembesültek azzal, hogy szociálisan mennyire érzéketlenül kezelte ezt a tragédiát a fidesz.

Aztán rengeteg bezárt boltos, akiknek a vírus alatt ugyanúgy kellett fizetniük mindent mintha nyitva lettek volna, nulla állami segítség mellett. Sokuknak végleg be kellett zárnia e miatt.

Közöttük is volt rengeteg fidesz szavazó aki már nem az.

Aztán jött az oltásos mizéria, hogy az emberek mentek volna oltatni, de a fidesz nem tette lehetővé a normál oltások felvételét, hanem csak a kínait.

És akkor a 31 halott, ami lehetett volna sokkal kevesebb ha van elég orvosi ápolói személyzet, vagy ha a fidesz nemzetközi segítséget kért volna a létszámhiány enyhítésére.

Az elhunytak rokonai is tudják ezt és hogy kinek köszönhető.


Ezért szerintem ha 1.8-2 millió szavazójuk megmaradt az rekord lenne.

2021. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem jelenleg egyértelműen most alacsonyabb a Fidesz támogatottsága, mint 4 évvel ezelőtt.

Egyrészt azokért az indokokért, amit a #2 leírt másrészt, mert megalakult az Összefogás, és aki nem veszi be a propagandát, hogy mindenki, aki él és mozog Gyurcsány embere, az adna egy esélyt a változásra. Sok kiábrándult régi Fidesz szavazó van, akik most már máshová tennék az x-et, vagy még bizonytalanok.

Persze ez áprilisig még változtat, mert a Fidesz az utóbbi hónapokban semmi másba nem fektette az energiáját, csak az ellenzék lejáratásában... És sajnos van sok bikra, akiket ezzel meg lehet vennni, hogy "Stop Gyurcsány, Stop Karácsony, Stop Márki-Zay, Stop mindenki, aki nem Fideszes"... (:

2021. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 hypno ***** válasza:
71%

#3


Elég plasztikusan fogalmaztál...bár kétségkívül közérthető 🤣

2021. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Vicces, hogy mennyien dugják a homokba a fejüket, és tények helyett vágyaikról beszélgetnek (2-5. hozzászólások).
2021. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

Mindenképpen akkor volt nagyobb a támogatottsága. Hogy miért,azt a 2-es tökéletesen összefoglalta.


De ez még nem jelenti azt,hogy az ellenzéknek nagy az esélye a kormányváltásra. Ugyanis,mint tudjuk,az ellenzék is egy rakás szerencsétlenség. Idióták gyülekezete. Remélem,ők is taknyosra lesznek szopatva jövőre,a Fidesszel együtt.


Szerintem kövőre rengetegen nem fognak elmenni szavazni,vagy ha el is mennek,nem erre a két szarra szavaznak,hanem más alternatívára,pl.Mi Hazánkra vagy az MKKP-re.

2021. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

#5 Egyszer egy teljesen oda nem illő helyzetben így akartak beszólni nekem, gondoltam akkor én felhasználom egy olyan helyzetben ahová teljesen odaillik, most jött el az idő :D


Lehet jövőre mindenki ezt mondogatja majd, már a hatos is használta :D

2021. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
6. Annál viccesebbek lesznek ugyenezek tavasszal.
2021. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Kétlem hogy drasztikusan lecsökkent volna a támogatásuk, de mindenképp kisebb mint 2,8 millió.

Bár kívánom azt hogy taknyosra legyenek szopatva ÉS a Mi Hazánk Mozgalom se jusson be. Legjobb az lenne, ha Összefogás szerezne 129 mandátumot, az MKKP 4-et, a Fidesz 65-öt, a német kisebbségi képviselő meg 1-et.

2021. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
10 . Te aztán mersz nagyot álmodni 🙂
2021. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!