Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ellenzék miért nem...

A magyar ellenzék miért nem jelenti ki egyértelműen, hogy mi az állásfoglalásuk a migrációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

10


Teljesen felesleges, mert értékelhető választ képtelenek lennének írni rá. Már próbálkoztam hasonlóval nem is egyszer, és csak az jött le a válaszokból, hogy az átlag ellenzéki válaszadó teljesen buta.

2021. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 hypno ***** válasza:
39%

#11


Ez a baj.

Ha Orbán Viktor főtitán ifjú kommunistából liberális, majd demokrata, majd konzervatív, majd keresztény , majd illiberális bolsevik lesz, akkor ő pragmatikus.

Ha az ellenzék bármiben változtat a sok évvel korábbi véleményén, akkor ők köpönyegforgatók?


Kettős, mérce, vagy mi a szösz?

2021. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
11-es. Én viszont úgy látom, hogy a kormánypártiak buták! Mégpedig azért, mert én hiába írok ki olyan kérdést ami egyértelműen a kormány hazugsága,ti nem adtok rá értékelhető magyarázatot!
2021. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%

12

Nem megyek abba bele, hogy ki kezdte előbb a köpönyegforgatást. Mindkettő ezt csinálja, csak az egyik emellé még az anyját is eladná Brüsszelnek.

2021. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 hypno ***** válasza:

#14


Amit onnan lehet tudni, hogy a "pragmatikus" politikai szélkakas propagandistái ezt mantrázzák.

2021. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15


Figyelj. Ha nálatok az az előírás, hogy ilyen válaszokat kell adnod egy előre megírt jegyzettömbből, felőlem csináld nyugodtan. Végül is valamiből meg kell élned neked is. Tényleg megértem .

2021. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!