Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki Összefogás rajongó...

Ellenzéki Összefogás rajongó nyugdíjasok mit szólnak majd MZP ötletéhez, hogy a rezsicsökkentés butaság , fogyasszon kevesebb vizet meg áramot Mari néni?

Figyelt kérdés
A sok DK-s nyugdíjas mit fog szólni majd amikor MZP szépen eltörli a jelenlegi rezsiárakat és egységesíti az EU-s elvekkel a "klímavédelem érdekében" és a 80 ezres nyugdíjából a DK-s Mari néni újra fizethet 3x annyit, tapsolni fog esetleg ez is Orbán Viktor hibája lesz utólagosan?
2021. nov. 2. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
2021. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Magát az eljárást érteni vélem, mert én nem vagyok a DK-s Mari néni. De most had ne menjek bele a magyar néplélek rejtelmeibe. Ezt egy idős sosem fogja megérteni, főleg akik Rákosin, Kádáron nevelkedtek. Nekik az "olcsó" a hívószó. 30 éve nem változott az oktatási rendszerünk (de lehet több). Csak generációról generációra termelődik ki a sok hülye, mert nyilván azt kell tudni, hogy mi volt Balassi Bálint életműve, de azt, hogy mit tartalmaz egy költségvetés, azt nem tanítják meg, pedig alap dolognak kéne lennie, hogy mire az ember 18 éves lesz, tudja, hogy miért kell elkezdenie dolgozni, és mi lesz az adójával stb. stb.


Tényleg had ne menjek bele, hajnalig tudnám ezt írni még, mindenesetre remélem ennyiből is érthető volt amit írni akartam.

2021. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok DK-s mari néni, de ezt az "ócsó rezsi és minden jó a népnek" dolgot egyszer már csúnyán becoptuk. Szerintem nem kellene még egyszer, bár lassan úgy néz ki hogy a fidesz szavazótábora rajong az ilyen post-kádári baromságokért még a végén kiderül, hogy nem is az MSZP tábora van tele komcsival xD


Legyen olcsó az áram, tök szép és jó. Ezen éves szinten 150-250mrd forintot bukik az MVM azaz a magyar állam. Ez nagyságrendileg több mint a MÁV éves költségvetése vagy a teljes felsőoktatásra fordított éves keret. Ez jó? Valahol ezt úgy is visszafizetjük, nem? :D

2021. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell eltitkolni az emberek elől, hogy mi a valós helyzet, joguk van tudni, hogy mennyibe van az a lopott áram, amivel fűtik a medencéjüket. A havi 80 ezerből gazdálkodó Mari nénit meg az érdekli, hogy miért emelkedik a kenyér ára, amikor állítólag nagyon jó volt a gabona termés.
2021. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Ugy lesz majd orban hibaja, ahogy most a benzinár brutalis emelkedesere a kormany egyetlen valasza az volt, hogy gyurcsany?


Egyebkent szinte minden valamire valo videot, elo musort, interjut megneztem mzp-rol, kovetem az oldalat is, utana olvastam a munkassaganak es sehol nem jelentett ki ilyet, minta amit allitasz. Hazudsz, tulzol es demagog vagy, hogy mzp-t megprobald rossz szinben feltuntetni.


Ket lehetoseg van miert csinalod:


-szimplan egy retardalt vagy, aki minden kamu hirt beszopik a vadhajtasokrol, es ezt reklamozod tovabb, erre van nagyobb esely


-titkon tudod, hogy nagy veszelyt jelent a fidesz 22-es gyozelmere, ezert megprobalsz karaktergyilkolni es valotlansagot allitani, nehogy a despota, autokrata kedves vezetőd megbukjon jovore. Szerintem ilyen komplexitasban nem vagy kepes gondolkodni, szoval marad az elso lehetoseg.

2021. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha rezsicsökkentés helyett Mari néni megfizethető áron kapna energiatakarékos mosógépet, beszigetelnék a házát, stb? Nem jobb lenne mindenkinek?

A felelős energiagazdálkodás egyébként mindenki felelőssége, Mari nénié is. Szerintem ő is örülne, ha az unokái még meg tudnának öregedni ezen a Földön.

2021. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tovább megyek: mi lenne, ha a rezicsökkentés helyett Mari néni olyan nyugdíjat kapna, ami mellett a világpiaci ár megfizetése után is több marad a zsebében, amiből több csirkefarhátat tud venni? Persze az évente kapott 1500 Ft-nyi Erzsébet utalvány is tök jó, de ez talán még jobb lenne.
2021. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!