Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jönnek a további járvány...

Mikor jönnek a további járványügyi szigorítások?

Figyelt kérdés
Ugyan ott tartunk mint tavaly, unalmas és idegesítő már.

2021. nov. 3. 11:49
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
83%
Örökkön örökké!
2021. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem fontos lenne bevezetni mindenki számára a COVID igazolványt. És nem a meglétét kéne ellenőrízni, hanem azt, hogy van-e védettsége valószínűsíthető védettsége az illetőnek. Ehhez pedig egy okostelefon nettel kellene, amivel lecsippantják a QR kódot, és megjön a válasz. Egyből kiesnének egy rakás igazolványosok, és nem mellesleg rengeteg helyen ellenőrízném. Akkor lehet, hogy észbekapnának az emberek, és mennének oltásra.
2021. nov. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
32: maximálisan egyetértek veled. És sajnos 5-6 hónap után fabatkát sem érnek a vakcinák a Delta ellen (nem csak a kínai, egyik sem) a védettségi igazolványok érvényességét 5 hónapban kéne meghatározni. Újabb oltás után jönne újabb 5 hónap. SAJNOS máshogy nem fogunk ebből kikeveredni.
2021. nov. 6. 13:51
 34/42 anonim ***** válasza:
63%

32-es, én ezt támogatnám is, de csak akkor, ha te, mint értelmi szerző felelnél büntetőjogilag minden egyes oltási mellékhatásért, neadj isten halálért. Ja meg persze azért is, ha tömeges oltás mégsem érné el a hatását. Kiadnának téged azok családjának, akiknek esetleg az oltás után lett komoly bajuk, vahy megjaltak. Természetesen az összes médiában nyilvános lenne, hogy te állsz a kényszerintézkedések mögött.

Kibicnek semmi sem drága😄

Így is vállalnád?

2021. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
83%

Fél füllel elkaptam egy olyan hírt a Karc FM-en (=kormánymédia), hogy "Minden eddiginél erősebb lehet a 4. hullám" - szóval szerintem jövő héten jön a részleges lockdown. Eddig a propaganda derűlátó volt, és szerintem ezt most okkal dobták be.


34: olvasd el ezt: [link]

2021. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
67%

35, a H1N1, 2009-es "pándémia" idején is voltak who-s szakemberek😄, remélem hallottál azért erről és ismered a sztorit. Ha nem, akkor gyorsan elmondom, hogy korrumpálták őket és segítették az álpándémia terjesztését a médiában. Az ál vakcinák beadását a nemlétező vírus ellen. Még Áder is írt erről egy monológot. Akkor bebizonyosodott, hogy a H1N1 "pándémia" szándékos megtévesztés volt, ez ma már nem vita tárgya. Nem tudom ki mennyit kapott, pénzben, vagy években.

Azért én kiváncsi lennék, hogy Boldogkői egyenes adásban mit mondana, ha megkérnék, hogy beszéljen a H1N1 - ről. Hááát őőő, izé akkor kamu volt, de mooooost nem, ezt higyjék el kérem😂. Ha meg handabandázna, akkor bevágnák neki, mikor az orvos mondja a kamerába, hogy hogy számolták ki előre mennyi legyen majd a napi halott.

Mondja a gyógyszercégeket😂 ez a legnagyobb poén! Mind egy kézben van, még a konkurencia is. De tovább megyek, aki vizsgálja, az is olyan alapítványoktól kap támogatást, amiket a gyógyszer és egyéb gyárak tulajdonosai hoztak létre, persze nem egy az egyben, de vissza vezethető.

Sajnos ez nem konteó.

2021. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Miért is? A védettségi igazolványt szerintem mindenkinek kéne adni, csakúgy, mint a személyit, aztán csippantással derülne ki, hogy védett-e az illető, vagy sem. A védettséget nem csak oltással, hanem fertőzéssel is meg lehet szerezni, ha te abban jobban bízol. :)
2021. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
50%
Hetekkel ezelőtt kellett volna.
2021. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a Fidesz azt akarja, hogy végigtaroljon az embereken. A szegények és az idősek nagyobb arányban halnak bele, ezzel egy csapásra enyhítik a nyugdíj- és szociális válságot, másfelől csökkentik az ellenzéki szavazók bázisát. Mivel nem teszik kötelezővé, a vírus- és oltásszkeptikusok kevésbé pipulnak be rájuk,
2021. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
51%
24 óra alatt 9000 fertőzött!
2021. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!