Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki irányítja a háttérből...

Ki irányítja a háttérből Márki-Zay Pétert?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 09:57
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Wolf Gábor nevű postás haverom.
2021. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Az a külömbbség kettőnk között hogy nekem nincs gazdám mint neked mert mert megengedhetem magamnak hogy szidjam a Gyurcsányt is.

De nem Gyurcsánynak nem az vot a bűne hogy lebontotta volna a demokráciát és önkényuralmi rendszert hozott létre hanem hogy miatta hullott a 2/3 a Fidesz kezébe érdemtelenül,mert elkXurta.

2021. nov. 4. 15:25
 23/36 anonim ***** válasza:

#22

Nem válaszoltál a kérdésemre. Ha Putyin csak diktátorokkal áll szóba, akkor Gyurcsány diktátor volt, vagy sem?

"Az a külömbbség kettőnk között hogy nekem nincs gazdám"

Ez nem különbség, ebben egyezünk.

"mert megengedhetem magamnak hogy szidjam a Gyurcsányt is"

Én miért ne engedhetném meg magamnak, hogy bármelyik politikust szidjam?

"De nem Gyurcsánynak nem az vot a bűne hogy"

Igen, tudjuk, mi volt Gyurcsány bűne. Éppen elég bűne volt ahhoz, hogy elzavarjuk a fenébe. Ti pedig, azok után, amit művelt, a legnagyobb frakciót adtátok neki. Gratulálok!

2021. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

#23

De válaszoltam, Gyurcsány nem bontotta le a fékeket és ellensúlyokat a rendszerből mint egy diktátor vagy egész pontosan Orbán Viktor, Gyurcsány nem alkotmányozott egyeduralmat bebetonozó törvényeket mint Orbán Viktor.Jelenleg nem Orbán Viktor van azok között aki nyilvánosságra kívánja hozni a kommunista ügynökaktákat hanem Gyurcsány Ferenc.Gyurcsány Ferenc nem hallgatta le izraelli kémszoftverrel a másik oldalt.



"Éppen elég bűne volt ahhoz, hogy elzavarjuk a fenébe." Ha épp elég volt akkor számoltassátok el ahogy 2010ben igértétek mert 11 évetek volt rá korlátlan jogi lehetőséggel...És tudod mit belefáradtunk itt a jobb középen hogy 11 év nem volt elég nektek.22-ben már ne ti akarjátok elszámoltatni meg megállítani Gyurcsányt mert elég volt az igéretszegéseitekből.!

2021. nov. 4. 17:59
 25/36 anonim ***** válasza:

"Gyurcsány nem bontotta le a fékeket és ellensúlyokat a rendszerből"

Sőt, Gyurcsány idején olyan jól működött a fékek és ellensúlyok rendszere, hogy trükkök százaival meghamisíthatták a költségvetési számokat. Olyan jól működtek a fékek és ellensúlyok, hogy a választás előtt nem kerültek elő papírok arról, hogy mire készülnek.

"Gyurcsány nem alkotmányozott egyeduralmat bebetonozó törvényeket mint Orbán Viktor"

Konkrétan mire gondolsz?

"Jelenleg nem Orbán Viktor van azok között aki nyilvánosságra kívánja hozni a kommunista ügynökaktákat hanem Gyurcsány Ferenc"

Egyrészt nincsenek ügynökakták. A Kádár-rendszer által megritkított listák vannak csak. Éppen ezért ezek nem hiteles iratok, mert nem tudjuk, kiket vettek ki, és kiket raktak bele ártatlanul. Márészt szerintem lehet, hogy Gyurcsánynak örülie kellene annak, hogy ezek az iratok nem kerülnek nyilvánosság elé, ugyanis könnyen okozhatnának vele Klárikának kellemetlen pillanatokat.

"Gyurcsány Ferenc nem hallgatta le izraelli kémszoftverrel a másik oldalt."

Ehelyett hazavágta az országot mind gazdaságilag (még a válság előtt!), mind társadalmilag, mind politikai értelemben. Inkább hallgatózott volna. Az megbocsáthatóbb.

"Ha épp elég volt akkor számoltassátok el"

Én nem vagyok benne abban a csapatban, aki elszámoltathatta volna őket, szóval ne nálam kopogtass. Írd meg ezt a kívánságod Orbánéknak, ne nekem :D

"22-ben már ne ti akarjátok elszámoltatni meg megállítani Gyurcsányt mert elég volt az igéretszegéseitekből."

Nekem teljesen mindegy, hogy ki akarja megállítani Gyurcsányt, csak valaki végre tenné már meg! Sem a ti Háttér-Zaj Péteretek, sem Orbán nem bizonyult ebben sikeresnek, peig ideje lenne végre tényleg eltakarítani a közéletből. Hovatovább, Márki-Zay azért dolgozik saját elmondása szerint, hogy a dk ne a legnagyobb ellenzéki, hanem a legnagyobb kormánypárti frakció legyen.

2021. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Nekem speciál nem Orbánnal vagy Gyurcsánnyal van bajom hanem kettőjükkel, az Orbán-Gyurcsány korszakkal mind a kettő takarodjon a politikai életből, vagy tudod mit legalább csak az egyik!Már annak kurvára tudnék örülni én és sokszázezren idehaza! De mivel a FIDESZ NEM VOLT HAJLANDÓ 11 ÉV ALATT ELSZÁMOLTATNI GYURCSÁNYT mostmár had ne várjam tőle a magváltást a k*v*ny*t neki.Én azt akartam hogy Orbán számoltassa el Őt de ha ennyi idő alatt nem tudta akkor az azt jelenti hogy alkalmatlan Orbán Viktor Gyurcsány elszámoltatására és ne akarjon hatalomba maradni hogy tizenkettedszer is megigérje hogy majd Ő el fogja számoltatni meg meg fogja állítani mert 11 év után nem művész filmet csinálgatni az életrajzából meg Stop Gyurcsány petíciót indítani hanem szirénázó rendőrkocsikat érte!!
2021. nov. 5. 08:06
 27/36 anonim ***** válasza:
10%
#20 "Orbán előtt" Orbán úgy szidta Putyint, mintha maga a sátán lenne. Csaxólok.
2021. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

27

szóval a múltban ész?

akkor azt is tudod, hogy kitől kapott pénzt (ösztöndíjat) a gczi....

2021. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

"Nekem speciál nem Orbánnal vagy Gyurcsánnyal van bajom hanem kettőjükkel, az Orbán-Gyurcsány korszakkal mind a kettő takarodjon a politikai életből"

Tehát mindkettejükkel bajod van, de speciel egyikőjükkel sincs bajod, és mindkettő takarodjon el... Kérdező, remélem, hogy legalább Te érted, mit szeretnél, mert én kezdem elveszteni a fonalat.

"De mivel a FIDESZ NEM VOLT HAJLANDÓ 11 ÉV ALATT ELSZÁMOLTATNI GYURCSÁNYT"

Nem juttatta dutyiba, mert

1. Meg akarta tartani ellenségképnek, ez sikerült is.

2. Háromszor verte vissza rajta a 2002-es vereséget. Ezért már elégtételt vett.

"mostmár had ne várjam tőle a magváltást a k*v*ny*t neki"

Én sem Orbántól várom, hogy gyurcsánymentesítse a közéletet. Tudnillik ez a feladat az ellenzékre vár, csakhogy eszük ágában sincs ilyet csinálni. Sőt, ott tartunk, hogy Gyurcsányék vannak fölényben az egész ellenzékben. Na ez az, amiért az ellenzék 12 éven keresztül nem tudott fölülkerekedni a saját elesettségén. Meghagyta sorai közt a zsidózó Gyöngyösi Mártont, meghagyta a kamuvideózó Korózs Lajost, meghagyta a patkányozó Bangónét, a cigicsempész képviselőt, az áramlopó képviselőket, és meghagyta Gyurcsányt is. Akárhogy is hazudja Márki-Zay, hogy leváltották az ellenzéket, NEM TÖRTÉNT ELLENZÉKVÁLTÁS. Ugyanazok az arcok ülnek ott, akik 2010-ben is. Ugyanazok az arcok vannak ott, akiknek Orbán legalább 12 évnyi kormányzást köszönhet.

"11 év után nem művész filmet csinálgatni az életrajzából"

Már bocs, hogy ilyen részletkérdésekbe is belemegyek, de a film nem Gyurcsány életéről szól, hanem csak a 2006-os eseményekről. Az már más kérdés, hogy milyen minőségben.

2021. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

29#

Veszélyesen hülye vagy, minden jót azért.

2021. nov. 5. 11:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!