Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ilyen sok lezárásell...

Miért van ilyen sok lezárásellenes ember?

Figyelt kérdés
Nem akarom elhinni, hogy senki se örült annak, hogy végre van egy kis ideje otthon nyugiba filmezni meg bepótolni a sorozatlemaradásokat
2021. nov. 6. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Én a lezárás alatt sem dolgozhattam otthonról, szó al nem érint, hogy van-e, vagy sem
2021. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb cseszhetem a lezárásokat, akkor is pont ugyanúgy élnék mint most.
2021. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

"Én a lezárás alatt sem dolgozhattam otthonról, szó al nem érint, hogy van-e, vagy sem"


Én sem. Kb olasztól angliáig ingáztam akkoriban. Mikor éjjel bementem egy börgerkingbe belgiumban akkor meg itt írta valamelyik gyökér hogy jelentsem fel a helyet ha éjjel 11kor nyitva van. Kb ennyit ért az egész, csak a szellemi toprongyok számát növelte.

2021. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,és ezek mellett mennyi a jövedelmed havonta, hogy fizet a sorozatnézés?
2021. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Én is lezárás ellenes vagyok, mert nem akarok megint a korlátozások között élni. Attól mert jó volt egy-két dologban nekem, még nem volt jó összességében az országnak és volt akiknek rettentően rossz volt.

Most már van oltás ami segít túlélni ha valaki megfertőződik, ne kelljen már megint lezárásokkal élnünk a sok hülye miatt aki nem hajlandó beoltatni magát.

Legyen lezárás az oltatlanoknak és ennyi.

2021. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
#6 a szellemi színvonalad megmutattad szépen, valahol mélyen a bányászbéka segge alatt vagy.
2021. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
#6 Hozza az oltatlanok stílusát.
2021. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
7) te kezdted,csak persze magadat nem veszed észre.pont a fajtádnak való az oltás,ha elhullasz senkit nem fog érdekelni,még statisztikai adat sem leszel mert nem vesznek be abba az adatbázisba ahol az embereket jegyzik.
2021. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alain Delon ***** válasza:
58%
Nincs is szó lezárásokról. Amúgy meg érdekes, hogy az emberek nem tudnak magukkal mit kezdeni, ha egy kicsit otthon kell maradniuk.
2021. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Munkaalapú társadalom van kérem, irány a munka világa!
2021. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!