Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 3 - 4 - 5. ismétlőoltást is...

Jeffrey Spender kérdése:

A 3 - 4 - 5. ismétlőoltást is kötelezővé teszik ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Remélem, mert a tények azt mutatják, hogy pár hónap után gyengül a hatásuk. De még az első kettőt sem tették kötelezővé sajnos. (kivéve eü)
2021. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem,de a tizedik után igen komoly pénzjutalmat fog kapni mindenki, legalábbis ez van tervbe véve.
2021. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Hallottál már az influenza elleni védőoltásról? Na, azt pl évente kell beadatni, ha hatást akarsz. Nem látom át, miben extrémen másabb az, ha itt ez az időtartam fél év.

Oké, az nem kötelező, de egyelőre ez sem, nemhogy az emlékeztető.

2021. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Én soha nem éltem Influenza elleni védőoltással, és COVID-nál is elég nekem az alap kettő, nem kérek a harmadik és sokadik adagból.

2021. nov. 6. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Miért pont kettő kell, és a harmadik nem? Ebben végképp semmi logika. Ha a első kettőtől neme lett belőled terminátor agyba épített csippel, akkor majd a harmadiktól lesz?
2021. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik oltás sem kötelező.
2021. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező.
2021. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmilyen oltást nem kérek. Mondhatják ,hogy kötelező. Ahhoz előbb le kell lőjenek belém tudják nyomni! De viccet félre téve. Miért kell aláírni a te felelősséged ,ha bajod lesz tőle?Ha köteleznek miért nem vállalnak felelősséget érte? Mindenki tud már olyat akinek a vakcina nem pozitív irányba befolyásolta az életét. Oltatlanul tünet nélkül átestem rajta észre sem vettem. Mert gondolom a másfél év alatt nem tudtam kikerülni és nem is voltam rajta kikerüljem.Összejártunk,ettünk, ittunk,sportoltunk.
2021. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Minden egészségügyi termékért a gyártó vállalja a felelősséget, miért lenne ez más?
2021. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!