Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valószínű újabb szigorítások...

Valószínű újabb szigorítások jönnek, visszavezetnéd a védettségi igazolvány használatát?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 19:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, lenne értelme.
Nem, felesleges.
36 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos fognak jönni, pedig felesleges
2021. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A COVID hiszti miatt gondolom több ártatlan ázsiai családot brutálisan bántalmaztak vagy zaklattak a COVID őrültek. Inkább bezárnám őket az otthonukba. Hat hónap múlva úgyis retteghetnek tovább.
2021. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mert faxom kivan, hogy beadattam magamnak ezt a szart, a csapbol is az folyt hogy oltasd magad es igy vissza allhat az elet a regi kerekvagasba. Nem vagyok oltasellenes, ertem hogyan mukodik, mire jo, de fiatal vagyok es at is estem rajta, de az igazolvanyom lejart, hat beoltattam magam. Na, erre meg most mivan ujra hordjal maszkot, ujra jonnek a lezarasok, a vedettsegi kartyanak egyelore semmi haszna nem volt, csak egy qurva nagy mutyi, ugyanott vagyunk mint 1 eve csak most be van oltva 6 millio ember es talan kevesebb valamivel a halott. Szoval rohadtul remelem lesz valami haszna a “vedettsegemnek” ha jonnek a lezarasok, mert rohadek dolog lenne, hogy honapokig azzal voltunk hitegetve, hogy csak ez lehet a megoldas aztan megis be kell nyakalni megint a brét. Es nincs bajom azzal, ha valaki nem oltatja be magat, maganugye.
2021. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Vissza.
2021. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Hogyhogy vissza? Kivezették?
2021. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Egy ócska színjáték az egész. Amíg a nersevikek tömegrendezvényeket tartottak és dőlt a lé, addig COVID sem volt. Ez ócska átbaszás, elmehetnek mostmár a qrva anyjukba a maszkterrojukkal. Hagyjanak békén élni minket, akik oltottak vagyunk.
2021. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!