Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország mikor fogja...

Magyarország mikor fogja elérni a MOSTANI osztrák életszínvonalat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 21:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Magyarország az ukrán életszinvonalat fogja elérni jővőre ,ha ezeket a senkiháziakat nemtakaritjuk el.
2021. nov. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Mostani télen, amikor az energiaválság lerántja őket.
2021. nov. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
71%
Ha a Fidesz marad kormányon akkor 2 ciklus.
2021. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

#13 Jó lenne. Bár azt se hittem hogy ide el tudnak juttatni 2010 után, mégis sikerült nekik.

Most sokan siránkoznak mennyire le vagyunk maradva, meg milyen rossz itt az élet, de 2010-ben 73500Ft volt a minimálbér és 200 ezer körül volt az átlagjövedelem. Alacsony infláció mellett a dupláját hozták össze mostanra ez egy hatalmas javulás. Csak persze az osztrákok még most is sokkal jobban élnek, mert ők sem álltak meg hogy beérjük őket. Én már annak is nagyon örülnék ha maradna az a folyamatos növekedés ami volt az elmúlt 6 évben.

2021. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
6% felett a forint inflacioja, igy inkabb leszakadunk, a sok hulye fideszes meg azt hiszi az energia valsag lehuzza magyarorszag szintjere ausztriat. Nem tudom hogy ez trollkodas vagy tenyleg van aki elhiszi az ilyen hulyeseget amit mond.
2021. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15-ös!

Az infláció politikailag generált folyamat, nem feltétlenül fedi a valóságot.

Mondjuk ha a Német átlagpolgárok otthon fagyoskodnak a sötétben, akkor nem sokra mennek azzal, hogy szórólapokon hirdetik nekik, hogy Magyarországon 6% az infláció.

2021. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!