Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostmár MZP is kezdi a tiltoga...

Mostmár MZP is kezdi a tiltogatást fb-n, aki nem ért vele egyett?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


-Ez lenne a hőn áhított szólásszabadság és demokrácia?



2021. nov. 8. 09:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Hát ő sem szereti a kellemetlen kérdéseket.
2021. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
15%

Jajj a sárgafogú kopaszka.


Ha már a fidesz ennyire pénzeli az adómból legalább megmoshatná néha :)

2021. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%
Persze, ekkora egoval nehéz együtt élni!!🤔
2021. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%
2: menő nálatok a body shaming azóta is?
2021. nov. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%

4, bocsi :D alap tisztálkodás menő :D


Biztos elvitte a fizetését az 520 as üzemanyagár és nem telet rá neki :D

2021. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 hypno ***** válasza:
53%

Ha én kib.szlak a facebook oldalamról, mert gyalázkodni jársz oda, annak semmi köze a szólásszabadsághoz, meg a demokráciához, mert sem végrehajtó hatalmam nincs, sem a facebook-ot nem én üzemeltetem.


Még annak sincs köze a szólásszabadsághoz ha a mondjuk a "szo.juk fel Viktort" oldalon próbálsz a rajongókétól eltérő álláspontot képviselni és onnan is kirúgnak.

2021. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Feltettem MZP oldalán 2 totál normális kérdést, totál normális hangnemben, és letiltottak onnan. Még, hogy különbek, mint a kormánypárt...
2021. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Engem meg a Fidesz oldaláról tettek ki, úgy, hogy egy teljesen kulturált hangnemben megfogalmazott észrevételt tettem. Nem volt sem durva, sem csúnya, sem rosszindulatú a hozzászólás, mégis.
2021. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

6/ Ebbe mi a gyalázkódás?


“Márki-Zay úr! Nagyon félrement valami a videóban, mert lényegében a határon túli magyarokat nevezi migránsoknak. Nekem például a kárpátaljai magyarok nem számítanak (idegen kultúrájú) illegális migránsnak, hanem nemzettársaim, akiket sok szeretettel látok a határainkon belül, ha szeretnének idetelepedni a rossz ukrajnai állapotok miatt. A kormány 2015-ben Európán belül az elsők között mondta ki, hogy az illegális bevándorlás rossz, kerítést is épített a határra, amiért rengetegen támadták hazánkat. Ezek után azt mondani, hogy valójában a Fidesz a bevándorláspárti és nem a baloldal, amely 2015-ben minden bevándorlás-ellenes intézkedést támadott, olyan mintha a fehérről akarná bebizonyítani, hogy az valójában fekete. Nem nagyon fog menni! Nem tudom, hogy direkt vagy véletlen keveri össze az illegális bevándorlókat a határon túli magyarokkal vagy a külföldi befektetőkkel, de ez így nagyon ciki!“

2021. nov. 8. 09:29
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Deák Dániel azért lett kitiltva, mert jókora hazugságot tartalmazott a kommentje, hogy megtévessze azokat, akik meg sem nézték MZP videóját. Azt állította, hogy MZP a határon túli magyarokat nevezi migránsoknak. Holott a videóban kifejezetten kitért rá MZP, hogy nem a határon túli magyarokról van szó, mert nekik van útlevelük, munkavállalási engedélyük, tehát ők magyarok.
2021. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!