Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostmár MZP is kezdi a tiltoga...

Mostmár MZP is kezdi a tiltogatást fb-n, aki nem ért vele egyett?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


-Ez lenne a hőn áhított szólásszabadság és demokrácia?



2021. nov. 8. 09:08
1 2 3
 21/27 hypno ***** válasza:
94%

#20


Mondom másként, hogy még te is megértsd.

Bejössz az udvaromba és okoskodsz, mire én kib.szlak onnan. Ez nem a demokrácia és a szólásszabadság lábbal tiprása, mert ha senki nem hívott be, akkor magánbirtokon nincs keresnivalód...ha fejreállsz akkor sem.


Ha ellenben képviselőként nem mondhatod el a mondókádat az ország házában, mert egy bánatos bajszú bugris házmester kikapcsolja a mikrofonodat, akkor jogosan leehetsz felháborodva.

2021. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
#20 Ez nem kritikai hang volt, hanem hazugság. Ott a videó, amit belinkeltem. De talán nem láttad, a kedvedért itt van mégegyszer: https://www.youtube.com/watch?v=PhLV9BiT3SQ&t=378s
2021. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 hypno ***** válasza:
0%

#22


Ebben a videóban minden igaz.

Még az is, hogy orbán azt mondja, hogy a szava hajítófát sem ér.

2021. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
94%
#23 Arról van szó, hogy Deák Dániel azt állította a kommentjében, hogy MZP a határon túli magyarokat nevezte migránsnak. Tehát hazudott, hogy megtévessze azokat, akik meg sem nézték a videót. A videóban pont mondja, hogy nem a határon túliakról van szó, mert nekik útlevelük van, munkavállalási engedélyük van, tehát ők nem számítanak migránsnak, ők magyarnak számítanak. De ha te nem hallod, akkor ne is haragudj, de süket vagy. Én egyébként élőben is hallottam.
2021. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 hypno ***** válasza:
94%

#24


Szerintem mi ugyanazt mondjuk.

Deák Dánielről meg ennél jobbat magam sem tudnék: 🤣

https://www.youtube.com/watch?v=VVLERbOfxaY

2021. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Pottyondi Edina, micsoda egy kompetens szakértő :)... Alekosz véleményét nem akarjátok kikérni?
2021. nov. 8. 17:30
 27/27 anonim ***** válasza:
#26: A szóhasználatába bele lehet kötni, viszont a vulgáris stílus mellett, a tartalom elgondolkodtató.
2021. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!