Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kipróbáltátok már a Márki-Zay...

Mindentudó99 kérdése:

Kipróbáltátok már a Márki-Zay féle rezsicsökkentést? Nektek hogy jön be a dolog?

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 20:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Bár gondolkodunk napelemen, igaz drága befektetés, de ugyebár támogatás van rá. Az számít?
2021. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Mitől fog csökkenni a rezsim ha a gáz árát 3-4szeresére emelik én meg fogyasztok 10%-kal kevesebbet úgy hogy rendszeresen megfázok, a megtakarított pénznek a 10-szeresét meg elköltöm gyógyszerekre.


Ebből a rezsicsökkentésből köszönöm nem kérek!

2021. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
nekem bejönne, szeretem a szaga van odalenn
2021. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó ez a ne fürgyé le kampány.
2021. nov. 8. 20:21
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Ha MZP jön a tévében vagy a neten, lekapcsolom, így kevesebb áramot fogyasztok majd. Ezt találtam ki.
2021. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Azt elfelejted hogy igéretei között van az Euróra való átállás. Ami ha tegyük fel sikerül... Nem lesz ekkora sz..r xd. Illetve indulni fognak ELVILEG eljárások a volt fidesz párttagok ellen és akire rábizonyitható hogy belenyúlt valamelyest az államkasszába attól visszaveszik mind azt amit elvett, ez is 1 nagy ugródeszka lehetne az országnak ha a hirtelen meggazdagodásokat nézük országszerte.
2021. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
6: és azt is elhiszed, hogy a Mikulás tölti meg a csizmádat?
2021. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
7es szerintem Fidesznél is túl sokáig hittem ezt amit írsz xd. Ezért akarok minimum 1 olyan embert aki képes őket leváltani. Utána ha mondjuk 1 propagandát leépitettek a fidesztől, akkor onnan lesz a valós szabad verseny.
2021. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
"Euróra való átállás." az miért is lenne jó? "attól visszaveszik mind azt amit elvett," nyilván az országra költenék még véletlenül sem a sponzoraikat elégítenék ki vele
2021. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

Már most ki lehet próbálni, hogy keveset fogyasztasz. Mondjuk ki az aki direkt sokat fogyaszt?


Bátyám szobabérlők házában lakik. 30k átalányt fizet. Ablak éjjel-nappal nyitva, fűtőberendezés megy, világítást le sem kapcsolja ha kimegy. PC-t sem kapcsolja ki, ha dolgozik mert ugye szerinte az áramlökésektől megy tönkre. És akkor még nem is mondtam hogy bitcoint is akar majd bányászni 😂

2021. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!