Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfordulhat patthelyzet a...

Előfordulhat patthelyzet a 2022-es választáson?

Figyelt kérdés

Például se a Fidesznek, se az ellenzéknek nem lesz meg az 50%.

Az MKKP és a Mi Hazánk pedig nem akar majd semmilyen koalícióba belemenni.



2021. nov. 8. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Kicsi a valószínűsége, de igen.
2021. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de én szinte minden mérésben 5% alatti értéket látok kutyáknak is, MH-nak is, szóval nem valószínű.
2021. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Magas részvétel lesz, az összes fideszes el fog menni és az ellenzék is mozgósít mindenkit, akit csak tud. Magas részvételnél az ilyen 1-2%-os pártoknak még annyi esélye sincs, mint amennyi normális helyzetben lenne. Én biztos vagyok benne hogy egyikük sem jut be, de legalábbis elhanyagolható az esélye. Persze a választásokig még sokminden történhet, de jelenleg ez a helyzet
2021. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hypno ***** válasza:
52%
A fidesz nem véletlenül akarja a kamu népszavazással együtt tartani a választásokat.
2021. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Akkor jönnek a büntetők a népnek😂
2021. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is nagy mozgósításra számítok, mind az ellenzék mind a Fidesz részéről. Plusz a járvány félrekezelése - értem ezalatt hogy sokan átverésnek élik meg a maszkhordás újrabevezetését - miatt biztos veszít a Fidesz szavazókat. A "világbajnok" oltási kampányunk, már kb. rég volt tán igaz sem volt kategória. Túl nagy lesz a mozgosítás ahhoz hogy a kispártok érdemben befolyásolják a választást.
2021. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A győztes kompenzáció miatt nem lesz szavazatarányos a parlamenti képviselők száma. Egy minimális szavazat többséggel is komoly többséget lehet elérni a parlamentben. Ezért kicsi az esélye a patthelyzenek. A győztesnek kényelmes többsége lesz.
2021. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

6-os A járványkezelést tekinted negatívumnként a Fidesznek, de sokan hangoztatják a Facbookon is és máshol is, hogy ha a kormány ismét bezárogat meg korlátozza az embereket, akkor elpártol a Fidesztől.


A másik sokkal fontosabb, elfelejted, hogy a Fidesz az elmúlt időszakban ill. majd jövőre agyon szórta a pénzt az embereknek, 80 ezer itt, ott, kis minimálbér emelés a közfogalkoztatottaknak, és megnyugodhatsz, ők a Fideszre fognak szavazni, ne makarom megbántani őket, de egyszerű népek, azt nézik ki ad pénzt nekik, plusz a polgiuk meg a helyi földesúr megmondja kire kell szavazni és arra fognak az ellenzék hangja hozzájuk nem jut el, max azokhoz, akik tájékozottabbak...szóval ne becsüld le a pénzszórás erejét.

2021. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen 8-as, de ha lezárások lesznek megint, akkor nem fognak rájuk szavazni. De igazad van, ezek egyszerű, pénzzel megvehető emberek. Akik nem fogják fel hogy a 80 ezer forintos nyugdíjprémium kb. kakát nem ér az infláció mellet. Én egyáltalán nem becsülöm, sajnos sokan menthetetlenek ilyen szempontból.
2021. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, nem hiába lesz az ország számtalan lakatlan házába ismételten bejelentve hirtelen 150 ember "határon innen, és túl".
2021. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!