Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt a...

Hogyan oldjam meg ezt a patthelyzetet?

Figyelt kérdés

Szakközépiskolába járok, informatikát tanulok, fizetést nem kapok érte.

Iskola után tudok munkát vállalni, hétvégére kaptam munkát eleinte kerestem pénzt, 2 hete ismét megkérdeztem, beteltek a helyek.

Jelenleg 1 lehetőségem van: MC Donalds hamburger sütés ez van hétköznap is, ezzel az a helyzet, nem bírom a 8 órás bezártságot és a folyamatos 50 fokos meleget.

Kőmíves munkát keresek, a diákszövetkezet jelenleg nem tud ilyet biztosítani.

A személyiségemről annyit kinti munkákat jobban preferálom, fizikai munkát szeretem, szellemi munkát utálom.

Magyarul szívesebben végeznék kőmíves munkát, földmívelést, logisztikai munkát, futármunkát, rendezvényen pakolást, színpadállítást, mint burgersütést, irodai munkát, pénztáros munkát.

Szóval suli után azonnal rendelkezésre állok délután 2-től másnap reggel 6-ig (akár folyamatosan is)


2020. jan. 18. 18:54
 1/1 anonim válasza:

Keress ismerőst aki ilyen helyen körben dolgozik/mozog, és kérdezgess utána, hogy be tud e szervezni, van e ismerőse.


Diákmunkás szövetkezeten kívül, maszekban szerintem jobb esélyeid vannak. Csak a munkaidő máss ugye.. meg kell kérdezni

2020. jan. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!