Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértenétek a kötelező...

Egyetértenétek a kötelező koronavírus elleni védőoltással?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 22:44
 81/111 anonim ***** válasza:
74%

80

Ez mese. Ezzel mentegetik magukat a fejesek. Az állam és a gyógyszergyártó is. Ha olyan szuper hatása lenne, nem kéne féljen aki bekapta. De elárulom, van oka félni mert semmit nem használ.

2021. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/111 anonim ***** válasza:
36%
Fuhh, 82-es te is valami önjelölt virológus professzor vagy? Hasznára vagy a társadalmunknak....
2021. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/111 anonim ***** válasza:
88%

Éppen most kaptam a hírt, egy ismerősöm, akinek három oltása van (2x Pfizer a harmadik nem tudom mi) lélegeztetőgépen van állítólag covid miatt.

A héten kapta meg a harmadik szurit, előtte vettek tőle vért, állítólag minden rendben volt.


Két nappal később már kórházban fekszik lélegeztetőgépen.


Két lehetőség:


-Az oltás miatt lett beteg, ez esetben elég veszélyes lehet maga az oltás


-Nem az oltás miatt lett beteg, ez esetben sokat ér a három szúrás...

2021. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/111 anonim ***** válasza:
4%

#82


Forrás? Statisztikai adatok?


Vagy egyszerű megérzés?

2021. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/111 anonim ***** válasza:
39%

#84


Miert vették tőle vért a harmadik oltás előtt?

2021. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 anonim ***** válasza:
86%
Ő kérte, hogy biztos legyen benne, hogy minden rendben, nincs kockázat.
2021. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/111 anonim ***** válasza:
25%

#82, hallod én rettegek, amióta bennem van 2 adag vakcina, kész rémálom az életem, nem is értem, hogy miért nem hallgattam az olyan fotelvirológusokra, mint te, pedig ti megmondtátok, én meg ahelyett, hogy rátok hallgattam volna, megbíztam az orvosokban és a gyártókban


(lufi agyúaknak mondom: ez szarkazmus volt)


én rettegjek, amikor oltott vagyok?

ti rettegtek, mert féltek egy kis szuritól

amíg ilyen beszariak vagytok, addig játszuk tovább a karanténos és korlátozásos játékok, elég hosszú az élet ahhoz, hogy minden évben belegyünk zárva, ja nem

2021. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/111 anonim ***** válasza:
71%

Hagyni kellett volna, hogy az egész végigmenjen, még a legelső hullámmal, lassítás és korlátozások néélkül.


Akkor mose ntm lenne delta-gamma-théta-MŰ variáns, hanem minden menne a régi kerékvágásban, és el lenne telejtve az egész


De jó kis üzletet lehetett csinálni az egészből, illetve politikai célokra is fel tudták használni a helyzetet, és itt az eredménye.

2021. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/111 anonim ***** válasza:
34%

83

Nem, Isten ments. Csak nem hiszek a meséknek. Van még annyi eszem.

Van egy szer ami elvileg arra való hogy megvédjen, de még attól se véd meg hogy elkapd. Nem ér semmit. A számok ugyanazok, talán még nagyobbak, amióta oltanak.



84

Én is tudok ilyen esetet, sajnos a családban is. Én nem állítom hogy az oltás miatt lett beteg. Viszont azért történhetett meg mert nem ér semmit az oltás. Ugyanazok az esélyei. Aki erős szervezetű az úgy is úgy is kibírja. Aki pedig nem az úgy is meghal.


88

Nem vagyok forelvirolőgus. Nem is érdekel ez az egész nagy mese. Nem is foglalkozom vele. Én egészséges vagyok, a családom is. Túléltem. Egyszerű influenza.


Azt hiszed egy tűtől félünk? (kezdjük ott hogy én nem félek eleve) Itt egy idegen, ismeretlen szertől ővakodnak az emberek, ami a testedbe kerül. Engem pusztán nem érdekel. Soha semmilyen oltást nem adattam be magamnak mert egészséges vagyok. Jól érzem magam és erős a szervezetem.

Engem a bezártság se zavar. Kevesebb idiótát látok. És az otthonomat imádom. Ennyi szabad időm soha nem volt. Felőlem játszik ezt, ameddig a kormányok meg nem unják (de mivel nem fogják, előbb fog fellázadni a nép).


89

Pontosan. Csak a vak nem látja hogy az egész pénzre megy. Most van a tetőfokán a korrupció. Minden a biznisz körül forog, s sajnos ebből is azt csináltak.

Az elején kellett volna elfojtani az egészet, ha tényleg olyan lenne ez az egész mint amilyennek mondják.

De nem, mindenki csak akkor tette meg a szükséges intézkedéseket, amikor megugrottak a számok. Hagyjuk. Jól van így.

2021. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 anonim ***** válasza:
0%
🤣 aha..
2021. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!