Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most,hogy lassan megtelnek a...

Most,hogy lassan megtelnek a kórházak várhatóak újabb lezárások?

Figyelt kérdés

Már 4522 covidos beteget ápolnak kórházban és 452 ember van lélegeztető gépen a mai covid jelentés szerint.

Lehetséges lenne,hogy emiatt visszatér jó pár korlátozás(pl távoktás,home office kötelező maszkhasználat stb...)Mert ugye tavaly amikor hasonló számoknál jártunk akkor már rég bevezettek nagyon erős szigoritásokat.


2021. nov. 9. 09:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

10 es


Én magyarázzam el a Göbbelszi propaganda hogyan működik? :D


Nem én hazudom hogy a szecsuáni mártás amit túlárazva közvetítőn keresztül szétloptak miért nem ér semmit? :D nem én vagyok kormányon :D

2021. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
69%

6:

“ hogy fognak választást nyerni ha elszabadul a vírus?”


Úgy, ahogy eddig. Szerinted az ellenzék miért nem mondja hogy azonnali lezárást és kijárási tilalmat akarnak? Mert a szavazók nem akarják. Akkor se lesz lockdown, ha a fél ország beledöglik.

2021. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
Ja és a tavaszi 30 ezer halott után visszaesett a Fidesz népszerűsége? Na ugye, látod hogy a népet nem zavarja.
2021. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
#7 visszamegyek a gyárba a fűtött irodámba és folytatom inventorban az alkatrészt amit elkezdtem
2021. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
29%
Tavaly még nem volt oltás, most meg van. Nem lesznek lezárások.
2021. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
15. Na elmész a ****************ba az oltással jól láthatóan semmit se ér ugyanúgy ha nem jobban kapjak el az emberek covidot és kerülnek miatta kórházba vagy halnak meg
2021. nov. 9. 10:20
 17/31 anonim ***** válasza:
75%
#15 akkor mivel magyarázod azt hogy jelenleg rosszabb a vírushelyzet mint tavaly, mikor még nem volt oltás? :D
2021. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Kiegeszitve az elozo valoszamat(16)

Sok magyar még csak nem is rendes oltást kapott hanem kínai szutykot

2021. nov. 9. 10:24
 19/31 anonim ***** válasza:
29%
60% van csak oltva, plusz vannak új variánsok is. Persze, hogy terjed a vírus. Ezért kell oltani, nem pedig korlátozni.
2021. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Minek. Nincs összefüggés. Legalábbis korábban pont akkor volt több beteg, amikor szigorúbbak voltak a korlátozások.

Különben is, az alapbetegségeket kellene gyógyítani, mert a covid is főként azokat viszi el, akiknek más bajuk is van.

2021. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!