Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Itthon is zsúfolásig megtelnek...

Itthon is zsúfolásig megtelnek majd az éttermek/kávézók/stb a nyitáskor, mint az olaszoknál?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy nálunk azért ez nem annyira kardinális kérdés?


Egy biztos, igazi felszabadulásként fogom én ezt megélni.

Újra beülhetek a kedvenc helyemre, újra legálisan mászkálhatok 20 óra után.



2021. febr. 2. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Nem emlékszel rá, mi volt tavasszal, illetve kora-nyáron a nyitásokkor?
2021. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Székesfehérváron az volt, mindneki húzott le pestről, mikor vidéken lazítás volt. De másról nincs emlékképem.
2021. febr. 2. 08:48
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Na, akkor ha végiggondolod, tudod is a választ. Pestről járkáltak le Szfvárra kajálni meg mindent csinálni. Akkor szerinted ha nyitás lesz, mindenki marad inkább otthon továbbra is? (Spoiler: nem)
2021. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Minden csoda 3 napig tart. Lesz egy nagy hullám, de hogy azt mi követi, az bizonytalan.

Sokan dolgoznak csökkentett munkaidőben, csökkentett bérért. Ha otthonról dolgozik valaki, és a gyerek(ek) is otthon van(nak), magasabb a rezsi. A tartalékokat vissza kell tölteni, vagy tartalékot kell képezni. Ez szerintem átmeneti fellendülés után visszaesést okoz.

Másik kérdés, a vendéglátósok hogy reagálnak? Rájönnek-e, hogy nem a vendégek vannak értük? Itt, a GYK-n is olvastam olyan bejegyzést, hogy bunkóság bármit is kérdezni a pincértől. Itt is olvastam, hogy elég, ha angol nyelvű felirat van, a magyar vendég kérdezzen. Kérdezni viszont bunkóság. A kör bezárul.

2021. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

remélem BP nem marad plusz 2 hétre büntiben most.


Én a tipikus porsztó panelgladiátor vagyok, aki a gép/tv előtt tolja be a rendelt kaját egész évben, de ha nyitás lesz, csak azért is beülök enni valahova :)

2021. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
#4 Sokan rájöttek arra, hogy étterem/söröző, stb. nélkül is meg lehet élni. Plusz hozzá jön a tartalék képzés, visszatöltés. Egyelőre nem tudjuk, mikor jön egy újabb hullám, vagy egy teljesen más jellegű járvány.
2021. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Már alig várom.

Nem voltam az a típus aki hetente vagy gyakran étterembe jár de ez a hosszú bezárás már nekem is sok volt. Jó lenne egy kis élet!!!

2021. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Mi azért szerettünk időnként beülni egy romkocsmába.
2021. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Tavaly nyárból kiindulva, úgy gondolom az idei nyitás sokkal erősebb lesz.
2021. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

"Minden csoda 3 napig tart."

Nono, kedves 4-es! Én pl. több mint 60 éve tartok...

2021. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!