Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választásokat Magyarországon...

A választásokat Magyarországon nem kellene eltörölni?

Figyelt kérdés

Lehet elsőnek fura, de lehet jobb lenne megszüntetni az egészet, ha csak arról szól, hogy egy csomó pénzt költsünk arra, hogy egyesek tudjanak sok pénzt keresni.


Miért van egyáltalán rá választásokra? Azért, hogy hátha jön más, akik meg akarják majd szedni magukat? Nekem ne mondja senki, hogy az ellenzék nem a pénzért csinálja..

Ráadásul a választás is egy csomó pénzbe kerül az adófizetőknek, világjárvány alatt nem is lenne szerintem célszerű választásokat tartani.


Nincsenek választási programok, ráadásul a választási ígéreteket sem szokás betartani. ..akkor meg mi értelme?



2021. nov. 9. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Akkor maradjon a nyakunkon az osszes zsebdiktátor mig meg nem rohad ugye?
2021. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
"világjárvány alatt nem is lenne szerintem célszerű választásokat tartani." Ebben egyetértek. Amúgy a népnek lehetőséget kell adni, hogy időnként megváltoztassa vezetőit. Amelyik párt meg nem tartja be a választási ígérteit, arra emlékezni kell (Lásd: nem lesz gázáremelés, nem lesz fizetős egészségügy stb)
2021. nov. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
8%
Minimum 11 éve úgy néz ki, hogy igen, mert értelmetlen szavazni.
2021. nov. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

Nem szabad eltörölni... én ugyanis nagyon szeretem látni az ellenzéki politikusok arcát négy évente egy vereség után!!

Nincs annál szebb....🧡🧡

2021. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3%
:)
2021. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

"Nekem ne mondja senki, hogy az ellenzék nem a pénzért csinálja.."

Nem mindenki, és erre lenne való a választás, hogy aki nem arra leszavaznak az emberek.

Persze most a fidesz nevű fasiszta maffia klub olyan választási rendszert hozott össze, hogy az ellenzéknek össze kellett fognia, viszont normális esetben nem ez lenne a helyzet és jobban működni a pártok szelektálódása.


#2

"Lásd: nem lesz gázáremelés, nem lesz fizetős egészségügy stb"

Vagy a 300 forintos euró a miniszterelnök hibája, akinek le kell mondania. Vagy a nem lesz távoktatás. Esetleg a nem használjuk a pegazust.

Lehetne még sorolni.

2021. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Khm ... Magyarországon 1608-tól tartanak választásokat, a kétkamarás rendszer bevezetésével. Az országgyűlésben ezután a főtáblában az eddig is irányító főnemesek és főpapok foglaltak helyet, míg az alsótáblában (alsóházban) a megválasztott többi rend képviselői ültek. Népképviselet 1848-től létezik Magyarországon, szavazati joguk a 20. életévet betöltött, és a vagyoni cenzusnak megfelelteknek volt.


Kérdező, miért akarnád megszüntetni a magyar tradíciót?

2021. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%
#7 A kérdező csak egy csalódott ballibes aki látja hogy a kedvencei most is rohannak a vesztükbe, mint Ágika a vasajtónak. Ezért ír hülyeségeket.
2021. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

#8

Amúgy elmondom, hogy amit leírt, az a konzervatív jobbra jellemző, de szép próbálkozás.

A konzervativizmus az, ami nem akar változást, és régen nem voltak választást.

2021. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Azért az érdekes, hogy Magyarországon baloldali országvezetést elérni csak erőszakkal lehetett, eltekintve az 1994 utáni 4+8 évtől.
2021. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!