Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, hogy látjátok...

Fidesz szavazók, hogy látjátok mi lenne, ha Márki-Zay nyerne jövőre? Sokkal rosszabb lenne minden? Tüntetéseket szerveznétek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2021. nov. 9. 22:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy... Én speciel ott voltam azon a tüntetésen (nem szándékosan, csak odakeveredtem), ahol a Fidesz-KDNP 2/3-os győzelme után 1 héttel Márki-Zay a mikrofonba üvöltötte, hogy márpedig akkor is ők a többség! Megnyugodhatsz: egyetlen fideszes sem lesz akkora infantilis marha (mint Márki-Zay), hogy egy esetleges ellenzéki győzelem után leutazzon Csongrád megye második legnagyobb városába tüntetni a demokratikus választás eredménye ellen. :)
2021. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%

Dehogynem. Orbán majd elmondja, hogy elcsalták a választást, hogy nem volt demokratikus, ti meg majd mentek az utcára. Kövér már jó előre elkezdte masszírozni a népet:


[link]

2021. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

jujj egyes ez szép volt:DD


mivel nyíltan azzal kampányolnak, hogy alkotmányellenes módon tennék semmisé az Alaptörvényt és egyéb kétharmados törvényeket ezért nagyon is elképzelhető a tüntetés és ennél még jóval több is

2021. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%
#2: Hahaha, amit te itt feltételes módban jósolgatsz, az a ballib oldalon már mind megtörtént. Ők tartottak 1 hét alatt 2 tüntetést Budapesten, mert nem tetszett nekik a választás eredménye. Ők tüntettek az Alaptörvény hatályba lépése ellen, ők nevezik azt illegitimnek (noha a 2/3 birtokában ezt megteheti); miközben ők akarnak feles többséggel alkotmányozni.
2021. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%
A legutóbbi szavazarom a fidesznek ment, de most Márkira fogok szavazni.
2021. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%
Nincs olyan, hogy "ballib". A jobboldal ragaszkodik a liberális, szabadpiaci dogmákhoz. A jobboldal liberális, szabadpiacpárti, a baloldal szociális, szabályozáspárti.
2021. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
Ha MZP miniszterelnök lenne, akkor az alkotmányos válságtól kezdve a zavargásokon át a polgárháborúig mindent el tudok képzelni. Szerencsére, kicsi rá az esély, hogy valaha az lesz. Szerintem eleve semmiféle köztársasági elnök nem fog neki kormányalakítási megbízást adni az alkotmányellenes nézetei miatt.
2021. nov. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Az ellenzéki miniszterelnök-jelölt két napra Brüsszelbe érkezett. Márki-Zay Péter első programját egy étteremben tartotta, ahol úgy fogalmazott: "régebben vagyok keresztény és jobboldali mint Orbán Viktor és a Fidesz".


Mit szóltok ehhez ballipsik?

2021. nov. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
8 Én ugyan nem vagyok ballipsi, de tudták ők is.
2021. nov. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%

9-es


Látom megtanultad a mantrát :D


Orbánnal soha nem az volt a baj hogy keresztény(nek hazudja magát)


Mindig is az volt a baj lop és pártállami eszközökkel kormányoz, de egy ilyen szektatagnak mint te magyarázhat az ember, sorosmigránslibsi szlogennek szépen kondicionálnak.


Javaslom olvasd el Orwell Állatfarmját, lehet leesne hogy orbán a disznó!

2021. nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!