Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki Zay hogyan kezelné a...

Márki Zay hogyan kezelné a koronavírus járványt(oltás, maszk, igazolvány)?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, de nem is akarom megtudni...
2021. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szakértőkre bízná a témát, és a szakértők javaslata szerint terjesztene elő és fogadna el határozatot a koalíció.

Sokkal több, egyéb területen is kérné szakértők véleményét, és hallgatna is rájuk.

Nekem szimpatikus, hogy közelítünk egy szakértői kormányzáshoz, és elszakadunk attól az ideológiától, hogy ügyeket kizárólag politikai megfontolás szerint döntenek el.


Jelenleg a kormány úgynevezett szakértői azt mondják, amit a fideszes politikusok elvárnak tőlük, kormányváltás esetén az összefogás politikusai fogják azt mondani, amit különböző szakpolitikusok javasolnak.

2021. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Kotelezo oltassal nem ert egyet de mindenkit ker h oltassa be magat, azt is kritizalja h a kormany a munkaadokra haritotta a kotelezo oltas kerdeset.
2021. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Az oltást kötelezővé nem tenné de ajánlja az oltást illetve a maszk használatot is de nem tenné kötelezővé
2021. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ő is pont így egyensúlyozna középtájon, mint Orbán.

Amikor arról volt szó, hogy mindenhol a polgármester döntheti el hordjanak-e maszkot az utcán az emberek, akkor ő nem tette kötelezővé.Szegeden viszont kötelező volt.

Az oltást sem tenné kötelezővé, maximum ugyanúgy a munkáltatókra hárítaná a döntést.

Az oltási igazolványt is biztos meghagyná, hogy kielégülést érezzenek az oltottak.Nekik fontos, hogy negatívan megkülönböztessék az oltatlanokat.

2021. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2: "A 'szakértelem' bolsevista trükk."
2021. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A a szakértelem bolsevista trükk, akkor szerintem "bolsevista trükközésre" szorul a nemzet. ;)
2021. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!