Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 'Magyarország soha nem volt...

'Magyarország soha nem volt olyan erkölcsi válságban mint ma' - harsogja az Orbánpárti rémHírtv. Nem furcsa hogy ehez nagyrészben pont ők, és a kormánypárti sajtó viselkedése provokálja ki ???

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 22:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
További pontosítás, folyamatosan fenntartanak olyan "hangulatot" a jelenlegi ellenzék tagjaival szemben ami alapból folyamatos és végeztes karaktergyilkosság képét vetíti előre. Illetve az érintett személyekre nézve. Gyakorlatilag úgy gyanúsítgatnak bárkit, mindenféle légből szedett hazugságokkal hogy azt már az is únja aki egyébként sem rokonszenvez a jelenlegi ellenzékkel. Erre tart fent 2 elektronikus médiát a kormány, a rémHIRTV-t és a PestiTV-nek nevezett szörnyszülöttet.
2021. nov. 10. 22:21
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Miért kell hazudni? ILYET soha nem mondtak.

Mutasd meg mikor hol, ki és mit mondott PONTOSAN és nem azt hogy TE mit kamuzol be róla!

2021. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Mi a kérdés?


Illetve mi lenne ha konkrétan linkkel együtt idéznél, hogy ne csak arra lehessen válaszolni amit épp te hallucinálsz hanem a valóságra lehessen reflektálni.

2021. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

#1 Szóval te vagy az egyik hazugságterjesztő a ballib fizetett álhírkampányoknál, értem.

Persze az rtl klub az egy független magáncég, de az ugyanúgy saját tulajdonosai által fenntartott hír tv meg Pesti tévé az már nem. Miért is nem? Mert neked nem tetszenek?

De legalább megmutattad mennyire jó és fontos hogy létezzenek. Amikor ennyire visítoztok valami ellen, egyből lehet tudni hogy meg kell tartani.

2021. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Senki nem hauzudik, itt megy előttem az említett "hazugságyár" és ők mondták be, én idéztem ezt pont ebből a hazugságyárból "Magyarország soha nem volt olyan erkölcsi válságban mint ma... " a 22 órás híradó müsorukban ez hangzott el... Látom a 2 db (orbánc)troll akik ide beirtak igen gyorsak voltak..
2021. nov. 10. 22:25
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, hogy nem tetszik, arra ott van a távkapcsoló, csak az a stílus és/vagy hanghordozás őnnmagában sértő és szánalmas, amivel nap mint nap próbálkoznak megtörni az ellenzéki összefogást. A városháza eladás cimü cirkusz pont ilyen. Előhúznak egy kilopott szánalmas (nem kicsit tiltott módon készített, eleve ILLEGÁLIS) hangfelvételt és az alapján próbálják nap mint nap tematizálni a közbeszédet, persze mind ez valaki ellen pl. a Bp-i polgármester ellen éppen.
2021. nov. 10. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Én meg pont most olvasom a chatszobában, hogy anyukád már nagyon ideges, hogy még mindig nem feküdtél le. :) Szóval talán jobb lenne húzni alukálni és nem hülyeségeket írni a netre.
2021. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Én is így látom kivételesen mint a Fidesz sajtó hogy Magyarország nagy szellemi válságban van. És pont ezt mélyíti az uralkodó Fidesz párt Orbánnal az élen.

Elérni hogy a papucsállatkák szintjén elég legyen kommunikálni a szavazóikhoz - önálló gondolkozás nuku, pálinka mámor oks, tv hipnózik oks.

2021. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

" de az ugyanúgy saját tulajdonosai által fenntartott hír tv meg Pesti tévé az már nem."


Ezeket a tévéket a beléjük nyomott állami reklámokkal támogatják közpénzből, úgyhogy ne tegyél úgy, mintha normális, piacról élő cégek lennének.


Ha az Orbán kormány bukna, akkor a legtöbb médiatermékük eltűnne, mert piacképtelenek, csak a beléjük pumpált állami pénzzel tudnak működni.

2021. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

9. Jó volna ezt hinni.

De sajnos Orbán az ellopott közpénz milliárdokból még évtizedekig képes fenntartani gazdasági és politikai média hátországát.

2021. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!